Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretkezés után nagyon...

Szeretkezés után nagyon halvány és pici rózsaszínes folyás? Nagy bajt jelent? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok. Tegnap este szeretkeztünk a párommal (néha elég hevesen :) ) és amikor utánna elmentem mosdóba akkor volt egy pici halvány rózsaszínes folyásom. Ez nagy bajt jelenthet vagy csak lehet hogy picit mélyebre hatolt és azért van?Azóta viszont nem volt semmi. Néha picit mintha fájogatna a pocim de egyáltalán nem vészes. Szerintetek azonnal orvos vagy elég csütörtökön, mert akkor úgyis mennék?
2010. júl. 20. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak a méhszájad vérzett picit! Nyugi!Nekem is volt ilyen. Egyből kórház, ott mondták, hogy vérzékeny a méhszájam.

Akkor menj azonnal dokihoz, ha rendes vérzést tapasztalsz!

2010. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A méhszáj nagyon vérbő, ha van méhszájseb, ha nincs, bőven lehet szeretkezés után rózsaszínes folyás.

Ha másnapra elmúlik, nem lesz semmi baj!

2010. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy előttem írták. most pár napig azért próbálj meg többet pihenni, feküdni és a szexet hanyagolnám egy ideig.
2010. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lesz baj, de arra figyeljetek, hogy a terhesség alatt kerülni kel a durva sex-et, főleg az első trimeszterben vetélést is okozhat. Lehet csinálni, csak óvatosan, nem éri meg kockáztatni hidd el örökre bánnád, ha a mohóság miatt lenne baj a babával.
2010. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, de hanyagoljátok a nagyon heves szexet! Nyugodtan lehet szexelni, ha nincs probléma a terhességgel, de azért nem szabad olyan vadul, mint esetleg előtte. Mi rendszeresen együtt vagyunk, de azért picit óvatosabban, és nem annyira mélyrehatóan. :)
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt baj a terhességemmel és lehet hogy ezért is "feledkeztünk" bele nagyon a dologba........de megfogadta a kedves párom ha kell akkor Ő szülésig is kibírja szex nélkül.....na persze ezt én sem hagynám, valami úton módon csak találunk kompromisszumot.... :-)
2010. júl. 20. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!