Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti, genetikai UH...

A 12. heti, genetikai UH előtt hányszor voltatok a nőgyógyásznál? Mennyi egy alkalom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

6.8.10. fejlődéskövető uh első gyerekkel

nem kellett fizetni - sztk.-

időben mennyi? papirmunka kb. 5 perc

uh 5 perc

2010. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én a 23. héten voltam először, nem vettem túl komolyan az egészet az elején.

Előtte sem nagyon jártam nőgyógyászhoz. Az éves kontrol után lett beteg az egyik barátnőm úgyhogy nem minden esetben van értelme, hacsak nem szeretsz 3 havonta járni.

2010. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én előtte kétszer voltam, az 5. és a 7. héten. Az UH ingyenes és a doki is, én magánhoz jártam, így 4000 volt alkalmanként. De egyébként minden ingyenes.
2010. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6. héten mikor kiderült, utána 8-on, hogy van-e szívműködés és tudjak menni védőnőhöz, aztán 12-en nyaki redő mérésre. 6000 Ft/alkalom, de voltam ezen kívül is ha valami gond volt és akkor nem kért semmit.

Másodjára Tapolcára jártunk, ott ha jól emlékszem a pozitív teszt után 2 héttel kellett, hogy lássunk petezsákot, rá 2 hétre pedig a szívműködést. Utána már csak 1-szer voltam, a 12. hetit már a saját dokimnál csináltuk.

2010. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 12 heti uh nem a genetikai.

Én az első gyerekkel amint 2 csíkosat pisiltem rohantam a dokimhoz, a másodikkal 6 hetesen mentem először,majd a 12 heti uh-ra(nálunk hivatalosan ez az első uh)A harmadik babával csak közvetlen az első uh előtt mentem el.

Ha magándokihoz akarsz menni,akkor dokija válogatja mennyi,felénk 6-10000ft között van,sztk-ra ingyenes.

2010. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a 12. heti a genetikai volt, hol nézték a nyaki redőt is.

Előtte 8. héten vizsgált meg a doki, majd uh. (Volt már szívhang)

2010. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen,a 12 heti uh nézik a nyaki redőt amiből következtethetnek nem áll-e fenn down gyanú.Ekkor állapítják meg a magzat fejlettségéből a pontos korát,illetve a durva fejlődési rendellenességeket szűrik.

A 18 heti uh a genetikai uh.

2010. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!