Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érti ezt valaki? Az egyik...

Érti ezt valaki? Az egyik barátnőm kórházban van, mert az orvos szerint méhenkivüli terhes. Elaltatták, nekiláttak a dolognak, rájöttek méhen kivül nincs is semilyen magzat. Meg belül sem.

Figyelt kérdés
Vártak pár napot, megint altattak, utána rájöttek a terhesség méhen belüli.De megállapitották hogy nem ad életelet,ezért ma ujra elaltatják,hogy valamit még kivizsgáljanak,de könyörgöm milyen életjelet várnak egy 4-5 hetes terhességtől??Ha meg is marad a baba,és kialakul majd a szivhang pár hét mulva,nem lesz baja ettől a sok altatástól?
2010. júl. 20. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
magyar egészségügy! ezaz! .... pf...
2010. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hagynám magam. Ha nics méhen kívüli magzat, amit elvileg UH-val is meg tudnak állapítani én várnék még pár hetet. Vagy felkeresnék egy másik orvost!
2010. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Hát ez durva...nem kommentálom. Szegény barátnőd! Szerintem ha nem bántják azt a szerencsétlen magzatot és túléli, nem lesz baja tőle. Ezért is mentem én csak a 11. héten orvoshoz először, mert azt már sehogy nem lehet ennyire benézni. Nagyon nagy lelkierőt kívánok neki, hogy képes legyen végigcsinálni!:(

32 hetes

2010. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Én mind a három gyermekemmel nem mentem korán dokihoz 6-8 hét körül, és nem is vizsgálgattak állandóan, asszem az első ultrahang már a 12. héten volt.
2010. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neki volt valami panasza,vérzés,vagy görcsök,azért gondolták hogy méhen kivüli.Hát ez már azért tényleg nem semmi
2010. júl. 20. 12:58
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
leírnád melyik kórház vagy város? csak hogy jó messzire elkerüljük.
2010. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Esztergom.
2010. júl. 20. 13:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Elárulod az orvos nevét is?!
2010. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elárulnám,de nem tudom,gondolom kórházon belül több orvos vizsgálta,ha hazajön megkérdezhetem
2010. júl. 20. 13:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor elmondod az orvos nevét?Bocsi az off-ért csak tudni szeretném
2010. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!