Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet én vagyok nagyon hülye,...

Lehet én vagyok nagyon hülye, de én ezt nem tudom értelmezni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval ma voltam vérvételen, csak májfunkciós értékeket néztek és volt egy eltérésem/ felkiáltójelem de nem tudok rájönni miért.Labort nem értem el, orvossal csak hétfőn tudok beszélni..ha tudok.


A direkt bilirubin értékem: <2.0

Referencia érték: <5,1


Akkor miért nem jó?Referenciaértéknél nincs minimum érték, akkor miért nem jó az enyém?Tisztára megőrjít.Azon is gondolkodtam,hogy a papíromon az egyik értéknél pontot, a másik értéknél vesszőt használtak, esetleg ez kavarta be a gépet?El nem tudom képzelni mi a gond.


28 hkm



2019. dec. 20. 16:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem túlgondolod. Elég pici eltérés.
2019. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesen össze vissza ugrálnak ezek az értékek, nekem is ez volt, csak legyintettek rá, hogy a terhesség miatt van.
2019. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ha esetleg még olvasod. Kiderült hogy mi okozta ezt az értéket?
2020. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!Nem derült ki,orvos látta, azt mondta nem kell vele foglalkozni, akkor lenne gond ha magasabb lenne mint a referencia érték.Miután az orvosnál voltam már nem foglalkoztam vele.
2020. ápr. 3. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Köszönöm,hogy válaszoltál,nekem pont ugyanez az értékem volt,én is megijedtem,de nekem is azt mondta az orvosom,hogy nincs jelentősége,csak akkor problémás,ha magasabb mint a referencia érték.
2020. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!