Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok, és...

10 hetes kismama vagyok, és napok óta éles szúrkálásokat érzek a méhszáj körül, aggódom kellene? Volt valaki így?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy vetélésem, így ha kell, ha nem aggódom minden miatt.

Eddig csak a hasam szúrkált,enyhén gorcsolt, nem is aggódtam, mert gondoltam az normális. 1 hete voltam ultrahangon, akkor minden rendben volt a babával.

Legközelebb 2 hét múlva megyek.

De ezt most nem tudom hova tenni.



#méhszáj #barnás nyák #10 hetes kismama
2019. dec. 27. 10:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy tegnap egy kis barnás nyák is volt. Ezért aggódom leginkább.
2019. dec. 27. 10:50
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy ilyen játék.
2019. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bemennék az ügyeletre. Nekem is most volt egy vetélésem, egy percet sem akarnék úgy lenni, hogy nem tudom mi van a babával. A barnázás miatt meg kell, hogy nézzenek.
2019. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 1 hete is azért mentem, mert volt egy hematomam, ami kiürült, és a védőnő a biztonság kedvéért elküldött hogy nézzenek meg.

Viszont nem hinnem hogy ez a barnás nyak, és az éles szúrások, még a hematoma miatt lenne. Már elég kellemetlenül erzem magam hogy minden héten a kórházba megyek. :/

2019. dec. 27. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább menj, mint, hogy baj legyen. A barnazas sem normális pár hetesen, max az utolsó hetekben a tagulas miatt (ami nálad meg nem áll fenn!), de a szurkalas ok sem.

Az is lehet, hogy csak, ahogy nő a méhed, de jobb félni, mint megijed i..

2019. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még a felfázásra gondoltam, hogy lehet attól van. Sokat járok már amúgy is pisilni mivel rengeteget iszom, de meg ez az egy jutott eszembe, a felfázás.

Ha nem múlik el egyébként 1-2napon belül, biztosan elmegyek, , és inkább nézzenek hülyének hogy mindenért bemegyek, minthogy valami baj legyen.

2019. dec. 27. 11:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy újabb hematóma. Nekem az volt. Menj be, mert jobb tudni mi van.
2019. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mondták hogy a hematóma ahogy ürül ki barnás folyást eredményez?

Én is így voltam, mondta is a doki hogy számitsak meg rá hogy lesz. Lett is, pont egy hétig volt meg aztán nem volt mar ott a hematóma.

De nekem progeszteront is adott.

2019. dec. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mondtak, persze. De annak már másfél hete hogy kiürült, és azóta nem volt semmi. Kivéve ugye tegnap előtt, és tegnap is volt egy elszíneződött sötét sárgás folyás, de csak egy pontban. Azután a folyásom normál színű volt. Tehát ezért nem hiszem hogy a hematóma, mert amikor nekem ürült, végig barna volt a folyásom.
2019. dec. 28. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta miújság veled?
2020. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!