Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a következménye ha terhessé...

Mi a következménye ha terhesség vége fele nyitott méhszájjal teszem fel ülőfürdözik valaki vagy éppen házas életet él?

Figyelt kérdés
Havi 1x szokott meg vizsgálni az orvosom és arra gondolok hogyha az idő alatt elkezd nyílni vagy ilyesmi nyilván azt nem érzem de közbe fürdök akkor milyen baj keletkezhet ebből? Márcsak pár nap és megyek vizsgálatra de azért érdekel.
2020. jan. 19. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Többnyire semmi. Ha nyilvános helyen furdozol, vagy a párod osszesezdett valamit, akkor fertőzés és koraszülés is lehet. De ritka
2020. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem olyan ritka az.
2020. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Fürdés: Azt mondják, hogy ha nem tudod, hogy jóslók vagy igazik a fájások, akkor ülj be egy kád vízbe, csomóan vajúdnak vízben, sőt szülnek is. Szóval semmi.


A sexet is szülés megindításra szokták javasolni. Szoval semmi.

2020. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Semmi, ha szerencsés vagy beindul tőle a szülés. Mindkettő engedélyezett ha a magzatburok még ép
2020. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan erdekes. 2 ilyesmi kerdest is feltettem az elmult masfel honapban, de nekem olyan valaszok jottek, hogy ne furodjek kadban, ne szexeljek, ha nem tudom mi ujsag, es igenus felszallo fertozesek igy meg ugy. Hat nem tudom. De en is mindig ezen gondolkozom, foleg miota

1.nincsen kotelezo 36 hetes uh

2.nem nagyon neznek manualisan mehszajat.

Ugyanakkor hangoztatja mindenki, hogy ez nem betegseg hanem terhesseg, tessek mindent csinalni, stb. Szoval en most ugy vagyok vele, 36 hetesen mindegy, a heten a dokit megkerdezem, jovo hettol megyek majd NSTre is, ott is ra fogok kerdezgetni.

2020. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én 37+3 hetes vagyok.

Voltam NST-n de beteg volt a fogadott orvosom így csak gyors futtába történt minden.

Az éppen ott lévő emberektől nem nagyon volt lehetőségem ilyesmit kérdezni ugyanis ,,ők be vannak táblázva"

2020. jan. 20. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, mert valoiban nagyobb az esély terhesség alatt mindenfele fertőzésre. De otthon nyilván takarít az ember, nem sok esély van rá.
2020. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!