Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ugye nem baj, ha mindennap...

Az ugye nem baj, ha mindennap uszok a tengerben? Van hogy csak 1-2orát, van hogy többet. Ha hidegebb a viz akkor veszek fel egy rövid kombit, ami melegen tart! Még beleférek! 27hetes km!

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zárt a méhszájad és az orvos nem mondta külön,hogy nem szabad vízi sportot űzni,akkor nem baj,csak egyszerre ne legyél a vízben sokat,nehogy felfázz és ha kijössz a vízből,száraz bugyi..Kellemes babavárást
2010. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyszerre max.30p.et vagyok a vizben. Jo meleg, nem hinnčm, hogy felfázok. De minek a száraz bugyi 15-30p alatt otthon vagyok.
2010. júl. 22. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj de irigyellek!

Válasz a kérdésedre, nem baj, amíg nincs nyitva a méhszájad. Utána már nem szabad.

2010. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj de irigyellek én is:))

Tök jó neked!

Ha nincs semmi probléma és zárt a méhszájad akkor nyugodtan ússz amennyit csak jólesik!

A tengervíz különösen jó a kismamáknak.És maga a súlytalan,lebegő érzés...hmmm tényleg irigyellek:))

Az úszás a legeslegjobb szülés felkészítő tanfolyam azt mondják,lazít,nyújtja a szalagokat,erősíti a gátizmokat.

Szóval szuper.

2010. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Azért írtam a száraz bugyit,mert felfázni kánikulában is lehet egy pillanat alatt.Főleg,ha érzékenyebb vagy,de ez nem törvényszerű.Amúgy én is nagyon irigyellek,jó lehet ilyen melegben.
2010. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi lanyok :-) Ne irigykedjetek, mit fog igy eltanulni a gyerek? :-):-) Azt itt meg nem nezte a doki, hogy nyitva vagyok-e, a terheleses vercukor sincs, hal istennek. :-) Most neztek elöször cukrot.

Otthon hany fok van? Itt reggel 9kor 40fok volt. :-S


Bonjour Modika! Ok, akkor igy irok. Igenis kedves es aranyos vagy :-) aki mast mond az elmehet a sunyiba! Jo munkat, tovabbi szep napot!

2010. júl. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!