Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 8hétben járok és már 1hete...

Izabella220 kérdése:

A 8hétben járok és már 1hete megvagyok fázva. A mellkasom is hörög a köpet is ürül, lázam nincs. Amiatt aggódok inkább hogy az első trimeszterben nem e okoz a betegség gondot majd a baba fejlődésénél?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 16:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Kinek volt a terhessége elején hasonló vagy más betegsége?
2020. jan. 20. 16:21
 2/8 anonim ***** válasza:
szerencsere nekem nem volt de ugymond addig jo amig nincs lazad. A laz az tud artani
2020. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sajnos lázzal járó megbetegedésem miatt ment el anno...
2020. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem influenzam volt. Én is 8.het környéken jarhattam. Egy hetes masszív lázam volt amit gyógyszerek sem vittek le 38 alá.mondta a doki, nem kell aggódnom. Most 3 hónapos a babánk. Minden rendben volt. Nyugalom. :) (bár akkor én is aggódtam)
2020. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bízakodom.Várok még tapasztalatokat.
2020. jan. 20. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi náthás hörgős dologban voltam pontosan a 8. héten. A herbal swiss nevű italt lehet fogyasztani terhesen, elég hamar elmúlt tőle a bajom. Ne aggódj, pihenj sokat.


A magas lázzal járó betegségek okozhatnak gondot, de a laztalan nátha nem annyira.


A megfelelő kezelesre figyelj oda. Fertőtlenítés, szellőztetés, sok vitamin, gyümölcsök, folyadék és megfelelő pihenés.

Illetve ezt a herbal swisst próbáld ki, komolyan én egy hétig szenvedtem, majd megvettem és már másnap sokkal jobban voltam..

2020. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pont most vagyok ebben 24 hetesen. Csak te vagy beteg a baba nem kapja el. Akkor van gond ha lázad van.
2020. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az elején, pont ebben az időszakban, több héten keresztül küzdöttem valami betegséggel, hol a hurutos köhögös valamivel, hol az orrfolyós/bedugulós náthával. Olvastam is róla, hogy az elején legyengül a kismamák immunrendszere, pedig az enyém igen erős, de végül minden rendben lett, kilábaltam ezekből a nyavalyákból és nem hatott negatívan a magzatra.
2020. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!