Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan győzzem meg a párom...

Hogyan győzzem meg a párom aki kismama? Költözni kellene, ő azonban nem akar.

Figyelt kérdés

Azért ide írok, mert talán más kismamák jobban átlátják a helyzetet kismama szemmel.

Munkámból adódóan költözni kellene, de a párom nem akar.

A kifogása számomra nagyon gyenge.

Ahová mennénk ott elég sok h1n1 megbetegedés volt.Ezért nem akar jönni.

Ingázás nem megoldható.A pénz nagyon jó lenne, persze itt hagyni nem fogom:)

Van 1 sulis 1 ovis korú gyerköc is és most attól fél,ha oda költözünk haza hozzák a kicsinek,vagy elkapjuk bárhol.

Más kismama is így gondolkodna?Én nem értem a logikát?Mivel tudnám meg győzni?

30 hetes egyébként, és túl parás kismama.

Remélem tudtok valami tippet adni, talán ti kismamák jobban megértitek mi zajlik benne.


2010. júl. 22. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosával, kérd meg, hogy nyugtassa meg! Nem csak kifogás ez?
2010. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én elhiszem a kifogást. Lehet mellett azonban a változástól való félelem is.

Az ovis és iskolás gyerek a tiétek, vagy ahová költöztök, ottani?

Első terhesség? Akkor többszörös a para.

2010. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem állj ki magadért, ha nem tudsz visszamenni dolgozni ki fog rajtad törni a "börtönhatás" én csak így hívom.

Visszafejlődik a személyiséged, leépülsz, beszűkülsz hosszú távon, és itt nem 1-3 évről beszélek, hanem hosszabb időről. Ha ennyire nehéz állást találni a környéketeken, akkor változtatni kell. Fordítva bezzeg neked szó nélkül követni kellene egy férfit, mert az természetes a nő részéről.

Örülj neki, hogy találsz valamit, nem jó férfira támaszkodni, kell hogy érezd, hogy képes vagy pénzt keresni, a házimunkát még maguk a férfiak is lebecsülik.

2010. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt lecsengett a h1n1 hisztéria,másrészt azóta kiderült,h szándékos pánikkeltés volt.Ettől nem kell félni.Elhiszem,h már nehezen mozdul,de ha sokkal jobb anyagi körülmények közé kerültök,akkor az a babának is jobb lesz.
2010. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Máshol is el lehet kapni a h1n1 et! Akár te is hazaviheted onnan ahol most vagtyok. Egyetértek az elsővel kifogás és nagyon rossz kifogás! Más van szerintem a háttérbe. De tényleg beszélj az orvosával hogy győzze meg!
2010. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12.45 legközelebb figyelmesebben olvass!
2010. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

54...:)


Meg én is!:D:D:D

2010. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de létezik vessző is, ami szintén nem szerepel a kérdésben. Válasz:

A "járvány" idején én még madarat is etettem, az egész egy felfújt baromság.

A terhes nők a hormonális változások miatt mindent felnagyítanak, amíg vissza nem alakul minden a szervezetében nem tudom, hogy a félelmeit mivel lehet kezelni. Szerintem semmivel, várd meg míg visszatér a régi feleséged.

2010. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van már régóta oltás a megelőzésre. hmmmmm??????
2010. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a h1n1 csak kifogás, ürügy, nem ez az igazi ok. Ha minden más szempontból annyira frankó lenne a költözés, akkor ez tényleg áthidalható probléma lenne számára is (pl. védőoltás. Mire eljön az influenzaszezon, a baba megszületik, és igaz, hogy csecsemőt nem lehet beoltani, de a nagyobb gyerekeket, meg téged simán, így nem lenne, aki hazavigye a betegséget a picinek.)


Valószínűleg az lehet inkább a dolog mögött, hogy 2 gyerekkel, szülés előtt állva igényli a megszokott környezetet, az OTTHONT, és nem akar utolsó idős terhesen, esetleg újszülöttel távoli, ismeretlen helyen új életet kezdeni. Épp elég "ÚJ ÉLET" lesz neki most újra egy picuri baba. Tudom, hogy nagy úr a pénz, de neked meg ezen nem ártana elgondolkoznod. Mennyire mennétek messzire? Rokonoktól, családtól el kéne szakadni? Lenne így neki segítsége a gyerekekkel? Lehet, attól is fél, hogy Te eltemetkeznél nagyon az új munkádban, és őrá maradna minden teendő, gond.


Beszéljétek ezt végig alaposan, őszintén. Próbálj kicsit empatikus lenni :)

2010. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!