Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki a terhessege...

Van valaki aki a terhessege 5dik honapjanal jar es mar 10kg hizott?

Figyelt kérdés
elegge proballom visszafogni magam de neha csak estere tudok enni egesz nap meg alig eszem par falatot egyszeruen nem tudok enni nappal csak este es akkor mar nem kellene,edeseget nem eszek pedig.
2010. júl. 22. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 20 kg híztam a végére.
2010. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es meddig volt rajtad a folosleg?le tudtad adni?A babad is nagy volt?
2010. júl. 22. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:

27 hetes vagyok, 12 kilót híztam eddig, de én nagyon soványról indultam, direkt zabáltam az első pár hétben, hogy hízzak.

Az első terhességemnél a 20.hétig híztam 10 kilót, utána már csak 4-et.

Szerintem most se fogok már nagyon hízni, talán 2-3 kilót.

10 kiló hízás az 5. hónapban csak akkor sok, ha amúgy is duci vagy. Ha sovány vagy, akkor nem sok.

2010. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a 20. héten tartottam 5 kilónál, amire a dokim nem reagált túl jól, és közölte velem, hogy nagyon nem jó, hogy már itt tartok a 20. héten, mert mi lesz így még a végéig, és hogy a megengedett az 10 kiló. Leszartam magasról, mert most sem ettem többet, mint azelőtt (na persze szeretem a pocimat :-) )

Most tartok a 33. héten, és 16 kilónál tartok. Mostmár elég túlsúlyos vagyok, mert normál testalkattal kezdtem.

De én azt mondtam régen is, hogyha egyszer terhes leszek, én nem fogok éhezni...sosem bírtam, most meg nem is akarok! Majd leadom szülés után. Biztos nehéz lesz, de nem lehetetlen!

Ne aggódj túlzottan rajta...ha éhes vagy, úgysem tudsz mit tenni...vagy legalábbis nekem nem jön be, hogy egyek egy almát, vagy joghurtot, esetleg zöldséget, mert csak még éhesebb leszek. :-(

Nagyon Boldog Babavárást Kívánok!

2010. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
első vagyok.A fiam négy kilós volt.Szülés után fogytam,de aztán visszaszedtem és most küzdök ellene.Ha mozogsz nem lesz gond.Meg én terhesen zabáltam :)
2010. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 31+5h km vagyok és 18 kg-nál tartok
2010. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia,nem közvetlenül a kérdésedre válaszolok,de segíteni szeretnék.Hidd el,hogy az egészséges táplálkozás nagyon fontos,emellett nem hízol és azt viszel be,amire neked és a babádnak is szüksége van.Ezzel nehezen összeegyeztethető,hogy szinte egész nap semmit nem eszel.Próbáld ki,hogy reggel eszel egy-vagy két zsömlét vajjal,felvágottal,paradicsommal,paprikával,akár almával.Tízóraira megeszel egy barackot,vagy egy joghurtot,délbe eszel rendes ebédet délután szintén gyümit,és este valami könnyű vacsit,vagy ha nagyon nem vagy éhes,akkor egy joghurtot.Keveset is ehetsz egy-egy alkalommal,de mégis étkezz helyesen.Meglátod,hogy nem fogsz ennyit hízni és egy-két hét után még a közérzeted is jobb lesz.Délelőtt egyél szénhidrátot,este felé sok fehérjét,túrót,husit,tojást.És ne feledkezz meg a gyümölcsökről és a zöldségekről sem.Esetleg esténként egy könnyű séta is beleférhetne a napodba.
2010. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat,mozogni mozgok mert van egy fiam akivel allandoan megyunk egy nap 2 szer megyunk ki de mar nem setalunk hanem ide oda rohanunk mar kezdem nehezen birni de birom meg szusszal.Koszi mindenkinek:)
2010. júl. 23. 08:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 23 kilót híztam összesen, a babám 3700-al született és most 5 hónapos és én pont annyi kiló vagyok mint a terhességem előtt, vagyis 1 kiló még pluszban le is ment. Ne aggódj a súlyod miatt , minden szépen visszafog rendeződni a szülés után, vagy van akinél a szoptatás után!
2010. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első lányommal 22kg-t szedtem fel.60 kg-val estem teherbe vele.

Második lányommal,meg 63kg-val kezdtem,és 23kg-t szedtem fel.

Most a 3.-ik lányommal vagyok terhes ,és 68-kg val kezdtem,két hete lettem mérve akkor tartottam 8 kg-nál,és a 24.hétben járok most.Azóta 1-2 kg megint biztosan feljött,de nem foglalkozom vele!

Ebben a nagy melegnen én nem fogok kint csinélni semmit,elég bent csinálni ait kell!

Amúgy meg tuti le fogom adni a felesleget,mert mst nagy bennem az elhatározás,de ezt csakis szülés,és szoptatás utánra tervezem!!!

2010. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!