Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 pozitív teszt után ma...

3 pozitív teszt után ma elmentem nőgyógyászhoz, és nem látott semmit az uh-on. Jan.28-án kellett volna megjönnie. A kémiai terhesség megmagyarázná a dolgot. Vokt már valakinek ilyen vagy hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Maximum meddig lehet kémiai terhességről beszélni?
2020. febr. 4. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megvastagodott méhnyálkahártyát se látott?
2020. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem.. Semmit sem
2020. febr. 4. 17:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia labor eredmeny lett ? Nekem 27.en kellett volna megjöjjöm 3 pozi teszt csutortokon voltam mert kocsit görcsöltem annyit mondott a doki ,hogy 11 mmes nyalkahartya de semmit nem látott izgulok is rendesen . Egyébként nekem is mondták ,hogy ez normális . Majd 19.en megyek vissza ! Ha van valaki akkor biztos latszik majd ! :) drukkolok neked is ! Jah annyi ,hogy én kaptam egy tapadást segitő Dupaston nevezetű hormont :)
2020. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

A duphaston nem hormon hanem a gyógyszer neve, ami benne van az a didrogeszteron nevű mesterséges hormon, hasonló ahhoz, amit a saját szervezetünk előállít progeszteron néven.


Azért hülyeséget ne beszéljünk már össze, odaállit a kérdező az orvoshoz hogy ő is kér duphaston hormont körbe röhögik.

2020. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bunkó hozzaszólásodat te baromi okos !!! Elmondanád nekem ,hogy egyáltalan miért fordulna meg a kérdező fejeben az ,hogy ugyan azt felirassa maganak mint amit nekem írtak ? Arra azért kíváncsi lennék ,hogy miből kövezkeztettél erre .?
2020. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Illetve arra is kíváncsi lennék ,hogy azért mert rosszul fogalmaztam meg es nem azt írtam ,hogy ez a gyógyszer neve azert miért hordok össze baromsagokat ?
2020. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Anonim.nem feltétlen van igazad ám!ne szidd annyira szegényt..nekem(kapaszkodj meg)!4hetesen láttàk a kisfiamat,őt magàt!nem csak a petezsàkot!5mm-es volt akkor éppen!ennél hamarabbi időpontban látják csak a petezsákot! Lehetséges hogy nálad ha 6 hetesen nem látták a kicsidet,akkor nagyon el bújva,hátúl vagy valahol bejjebb tapadhatott meg.
2020. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!