Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki hasonló...

Angel106 kérdése:

Volt már valaki hasonló helyzetben? Magzati retardáció

Figyelt kérdés

Kedves Kismamák, Anyukák!

Hátha valaki van/

Pontosan 32 hetes kismama vagyok ès tegnap voltam a dokimnál vizsgálaton. Elkeseredtem miután jobban belegondoltam mit is mondott.

Eddig a mèhlepèny miatt aggodalmaskodtam ami megközelítette a mèhszájat. Ez kissè javulni látszik. 3mm-el feljebb ment,így 15-20mm a távolság.

Viszont ami jobban aggaszt,hogy az egy hèttel ezelőtt törtènt kötelező genetikai UH-hoz kèpest kisebb mèreteket mèrt. A pocakmèret tuti kisebb lett ès mèg 1-2 értèk szintèn,így a becsült súly is persze. Megkötelítőleg 100g-al.A genetikai uh-t nem a dokim vègezte,de ugyanabban a kórházba ugyanazzal a géppel csinálták.

Utána olvastam,lehet nem kellett volna ès a magzati retardáció volt amit találtam, de azt is úgy,hogy a magzat lemaradása az átlagoshoz van nèzve,nem pedig a saját maga (korábban mèrt) mèretèhez kèpest. Remèlem nagyjából èrthetően fogalmaztam.

A doki persze nem rèmisztett semmivel annyit mondott jövőhèt pènteken vár vissza ellenőrzèsre,hogy meglássuk hogy fejlődik a baba, de èn addig ezen fogok őrlődni. Volt már valaki hasonló helyzetben,ha igen mi lett a vège? Előfordulhat szerintetek,hogy esetleg a genetikain elmèrtek nèhány mm-el pluszban nèhány méretet vagy ez lehetetlen?

Tegnap óta persze nèzegetem a pocak kèpeket ès mintha az is kisebb lenne....

Köszi a válaszaitokat!



2020. febr. 13. 23:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki nőttünk. Most elvileg egy hét alatt 300g-ot. Úgyhogy megnyugodtam. Többet nem olvasgatok inkább mert tényleg feleslegesen idegeskedik az ember.
2020. febr. 27. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!