Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta barnás folyásom...

Tegnap óta barnás folyásom van! 8 hetes 5 napos terhes vagyok! Nem fáj a hasam, ez normális lehet? Múlt héten voltam dokinál és rendesen növekszik a baba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz. Inkább feleslegesen, minthogy baj legyen.

Akár az ügyeletre, kórházba, de mutasd meg dokinak.

2010. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barna folyás soha nem normális. Nekem 7 hetesen volt vetélésem, 2 napig barnáztam aztán el is ment a baba.:(

Ha visszafordíthatnám az időt, nem haboznék, indulnék a kórházba.

2010. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Indulj a kórházba, ha még nem tetted meg. nem fognak kidobni, de tényleg inább feleslegesen, menj, minthogy baj legyen. A barnázás nem jó. valszeg csak valami hormonhiány, amit tudnak kezelni, de ha nem kezelik... szóval spuri! ;-)
2010. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azt hiszem, nem is kérdés, irány a kórház!!! Én is barnáztam az elején, a 12. hét végéig Duphastont kellett szednem. Remélem, minden rendben lesz!
2010. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltál orvosnál?

Remélem minden rendben.

2010. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy sosem normális.

Nekem most van a napokban (inkább talán volt), dokinak persze én is egyből mutattam, néztük a Picikénket, szerencsére minden rendben, valószínű "emlékszik" a szervezetem, hogy amúgy most kéne megjönnie...Ha nem sok, csak pecsét, és nem véres, akkor nem baj elvileg, persze biztos van kivétel, de a doki jó ha lát.

Lehet, hogy ír Ultrogestant, ha még nem tette, barnára elvileg jó, mert utalhat progihiányra. Én mondjuk eleje óta szedek 3x2-t. Kérdeztem a dokit, emeljük-e, 4x2-ig lehet, azt hiszem, de azt mondta uh után (amennyi látszott az uhn a "gumin", hogy ez egyáltalán nem jelentős barna, nyugi. Emelés, stressz no.

2010. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már 13 hetes vagyok és minden ok!Nme mentem el dokihoz,mert aztán másnapra elmúlt,de mikor mentem gondozásra akkor említettem,de nem látott semmi rendellenességet!köszönöm a válszokat!
2010. aug. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!