Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet méhen kívüli? A ciklusom...

Lehet méhen kívüli? A ciklusom 29. Napján elkezdtem alhasi szúrkálásokat érezni, majd menstruációs fájdalmakat. De azóta sem jött meg, két tesztem pozitív lett. Ami miatt aggódom, hogy ez az alhasi fájdalom 2 napja folyamatos.

Figyelt kérdés
Kicsit nyomós, feszìtős, néha görcsöl, éget. Mindkét oldalt.4 hetes lehetek most. Nem vérzek, semmi egyéb tünet. Lehet méhen kívüli? Mikor menjek dokihoz?

2020. márc. 7. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem csak egy oldali akkor semmi gond.

De ha egy oldali se biztos hogy baj van.


5. Hét előtt csak akkor érdemes menni ha elviselhetetlen fájdalom vagy vérzés lép fel, de előbb nem igazán látják hol a baba.

2020. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindkét oldalon érzem az alhasi nyomást. Első baba, ezért is aggódom,még nincs tapasztalat... Remélem minden rendben lesz :)
2020. márc. 7. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:

:) teljesen megértelek.


Nagyon szurkolok hogy minden rendben legyen. Arra van a legtöbb esély :) próbáld elterelni a figyelmed amennyire lehet amíg mész az első orvosi látogatásra.


Boldog baba varast kívánok !

2020. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. márc. 7. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem vérzel, nincs gond.
2020. márc. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Erre egyelőre semmi jel, de a fájdalom sajnos nem múlik,de nem is erősödött.... De a mindennapi dolgokat el tudom vele végezni..

Olvastam, hogy ez lehet a korai terhesség előjele, remélem csak ennyi.

2020. márc. 8. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt mehen kivulim. Jobb oldalt ereztem csak a fajdalmat ami inkabb hasonlitott arra mintha becsipodott volna ott egy ideg es lesugarzott a labamba rettento idegesito erzes volt. Mellette persze pecseteltem meg barnaztam. 2 evvel kesobb volt meg egy terhessegem akkor pontosan ugyan ezt a fajdalmat ereztem verezgetessel egyutt csak a bal oldalon. Rettenetesen megijedtem hogy elveszitem a masik petevezetomet is ejjel rohantunk fel pestre a surgossegire ahol hajnalban csinaltak uh-t. Akkor semmit nem lattak biztos voltam benne hogy mehen kivuli. Masnap reggel megneztek egy masik uh geppel egy uh-s orvos o azt mondta mehen belul lat petezsakra utalo jelet de ugy tunik mar osszesett es beverzes volt mellette, szoval nem mehen kivul volt. A mostani terhessegemnel is ereztem szurkalast a bal oldalon de koze nem volt ahhoz az erzeshez amit az elozo kertonel tapasztaltam
2020. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2020. márc. 8. 21:25
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma beszéltem a nőgyógyászommal azt mondta ez ilyenkor teljesen normális jelenség, készül fel a szervezet a terhességre stb.. (mostmár egy kis derékfájdalom is társul hozzá) Azt mondta amíg nincs vérzés, addig aggodalomra semmi ok.

Azt elfelejtettem megkérdezni tőle, hogy mivel lehetne ezt enyhíteni.. De több helyen olvastam, hogy magnézium jó rá? Ti mit hallottatok erről?

2020. márc. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!