Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » XVI. kerület környékén jó...

XVI. kerület környékén jó nőgyógyász, akinél nem 1.5 hónap múlva van időpont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Terhes vagyok, lassan mennem kellene az első vizsgálatra, de akiről jókat olvastam, oda sajnos nagyon későn kapnék időpontot. 1.5 hónap múlva már a 12 hetes UH lesz. Tudnátok ajánlani kedves, igazán jó orvost a környéken, akihez 1-1. 5 héten belül max kapnék időpontot? Bepánikoltam kicsit. Köszi!
2020. márc. 10. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Medinice Magánrendelő, Dr Surányi Tibor

Ide jártam, lehet te is épp erről írod hogy sokára van időpont (mert tényleg így van), de talán egy próbát megér.


Cornermed, Dr Jurkó Zsuzsanna

2020. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagyok, de most voltam nögyogyásznál a mátyásföld klinikán, másfél hetet kellett várni.
2020. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mátyásföldi klinikára szerettem volna Dr. Kovács Rékához menni, hozzá nem volt időpont, csak nagyon ápr 22 után. :( máshoz lett volna hamarabb, de róluk semmit nem tudok.
2020. márc. 11. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Cornermed Krasznai Zsuzsanna vagy Jurko Zsuzsanna, mindkettőről olvastam sok pozitívat
2020. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!