Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiúval v kislánnyal könnyeb...

Kisfiúval v kislánnyal könnyebb a tehesség? Valóban mást és mást kiván az ember, has formája másabb ill jobban viseli akisfiút?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 15:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocs terhesség,és elnézést az elirásokért de nekem csak pontokat mutat ez az oldal betük helyett és igy nehezebb kicsit...
2010. júl. 25. 15:39
 2/16 anonim ***** válasza:

Én kisfiút várok és eddig imádok terhesnek lenni. Persze vannak apróbb panaszok, de nem sokat híztam, az elején kb.2 hétig tartott a rosszullét és ki vagyok virulva. Barátnőmnek nemrég kislánya született, ő nagyon sokat hízott és szinte végig gond volt a terhességnél.

Ez persze nem jelenti azt, hogy most ráhúzhatnánk egy általánosítást erre, mert ez inkább a kismama alkatától, szervezetétől függ szerintem.

2010. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első babánk kisfiú lett, szinte végig feküdni kellett vele, az elején hogy megmaradjon, aztán rossz helyen tapadt, majd elkezdett nyílni a méhszáj.Most 35 hetes vagyok a kislányunkkal, 24.hétig minden rendben volt, elején barnás folyásom volt ugyan, de nem olyan jelentős, mint a fiunknál, aztán 2 ujjnyira kinyíltam 25 hetesen, sokat kellett pihenni.A kislánynál a forróság bezavart, iszonyúan dagadnak a lábaim....tehát nekem egyik sem egy ideális állapot...de a hasforma tényleg más.Most olyan, mintegy görögdinnye:o), előzőleg hosszúkás volt.
2010. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különbség nincs, vagy legalábbis nem olyan nagy. Ha lenne valami szemmel látható/érezhető különbség, akkor régen, mikor még nem volt ultrahang, könnyebben meg tudták volna állapítani, hogy fiú vagy lány lesz a baba. Lehet statisztikákat csinálni, hogy kisfiúnál ez és ez a gyakoribb, kislánynál meg más dolgok jellemzőek, de minden terhesség más, nem lehet ilyen adatok alapján általánosítani.
2010. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Várom atovábbi tapasztalatokat:)
2010. júl. 25. 15:54
 6/16 anonim ***** válasza:

A hasam gömbölyű, 4 kg-ot híztam, semmi gondom, problémám, rosszullétem, tünetem (a mocorgáson és hasnövésen kívül) nem volt.

35 hetes vagyok, és kisfiam lesz

2010. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ehhez grat:DKösz a válaszokat mik eddig érkeztek,és am mkinek előre is:)
2010. júl. 25. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele összefüggésben.

1. gyermekem fiú, 8-14 hétig hánytam, kórházban is voltam...más panaszaim is voltak.

2. gyermekem lány, 8-16 hétig hánytam, itt is volt kórház, és ugyan azok a panaszok amik előtte a fiammal.

Most 6 hetes terhes vagyok, 2 hete rosszul vagyok.... a többiről még nem tudok nyilatkozni.

2010. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok, második terhességem, az első a 9. héten elment sajnos.

Az elsőnél nyomorultul éreztem magam minden napom a szédelgéssel telt el.

Most a kisfiammal, nagyon jól vagyok. Dolgozom, aktív vagyok, hát a róka az még most is meglátogat és sokszor hányok epét. A bőröm olyan mint kislány koromban és a hajam sem zsírosodik és nagyon jó a tapintása és a tartása. A férjem épp tegnap mondta, hogy milyen körte forma a pocakom...

2010. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 25. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!