Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vizsgálaton az...

30 hetes vizsgálaton az orvosom Cg. :2000-et írt a kiskönyvembe, de nem mondott semmit. Ez mit jelent? Mit csinálhatok és mit nem? 32 hetes kismama

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak annyit jelent hogy egy kicsit megrövidült a méhnyak,de teljesen zárva vagy.Nincs baj,sokunknak van ez így,ettől még akár túl is hordhatod,ne félj.A pihenés meg amúgy is fontos,sétálhatsz minden nap,de ne hajszold magad.Csak annyit tégy amennyit bírsz.

Könnyű szülést kívánok,ha eljön az idő!

2008. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a legelejétől Cg.: 2000 az érték, és még a 36.heti vizsgálaton is úgy volt. Azóta nem vizsgálták a méhszájamat. Nekem mondogatta az orvosom, hogy pihenjek, de én nem vittem túlzásba, amíg bírtam meg csináltam mindent. 39 hetes pocakos
2008. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi az a Cg??Hová van írva a kiskönyvben?én nem találtam ilyet!

2008. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cx,cervix állapota,méhnyaké,amikor épp megvizsgál, az aktuális oldalon beírja az adott dolgokat,pl ha gyszert ír fel,vagy hogy hanyadik héten voltál nála,és abba a sorba ezt is beírja,ha megvizsgál .
2008. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!