Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis tapasztalatok...

Amniocentézis tapasztalatok nagyterhességnél?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz 2 hete, hogy voltam a vizsgálaton. Én jól vagyok, de nagyon aggódok a babáért. Eddig nem hívtak, és ez megnyugtató.


Mikor meghallottam, hogy 4 hét az eredmény kérdeztem a genetikustól, hogy és mi lesz velem, hiszen akkor már 24 hetes terhes leszek és csak a 25. Hétig lehet megszakítani a terhességet. Azt mondta, hogy ilyen nagy terhességnél csak akkor várják ki a 4 hetet ha nincs semmi gond, ha valami gond van 2 hét után hívni szoktak.


Ez tényleg így működik, vagy csak próbáltak nyugtatni? Ha csütörtökig nem hívnak, elkezdhetek megnyugodni?


Rettegek minden telefonhívástól. Mondanátok valami megnyugtatót? Akár történetet is pozitív a amnio eredményről.


2020. ápr. 4. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

20 hetes voltam amikor amniot csináltak. Nem a korom miatt, hanem mert uh-n 3 féle problémát találtak. Agyban ciszta, szívben több üreg, vese medence tágulat.

Gondolhatod, hogy kiborultam! Én is tudtam, hogy ha lesz eredmény kb azonnal kell majd dönteni a továbbiakról. Kín szenvedés volt az a pár hét, de végül nem lett semmi gond. A vese probléma a kislányom 1 éves korára múlt el, teljesen egészséges :)

Biztosan szólnak hamarabb, ha gond van. Azért majd írd meg, szorítok!

Egyébként miért volt rá szükség?

2020. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kombinált tesztemen az Edwardson kórra 1:109 arány jött ki, magas kockázattal, de az ultrahangon szerencsére semmilyen eltérést nem találtak.


Örülök, hogy jól van a lányod :) remélem nekünk se kell befejezni a terhességet.


Uh alapján egy gyönyörű, nagy egészséges kisfiú, aki olyan aktívan rugdos, hogy nagyon fájna az elvesztése.

2020. ápr. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!