Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam itt valahol, hogy...

Olvastam itt valahol, hogy lehet kapni bébihordozóba való 'párna betétet', ami azért van hogy ne legyen az újszülött összegörnyedve. Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Hordozóban szeretném haza hozni a kórházból a picurkám,lehet?Vagy felesleges ilyen betétet venni(ha létezik egyáltalán!?),beletehetem e nélkül is a babát?Vagy inkább pólyában hozzam haza?Februárban szülök,ti miben hozzátok haza a picit?(nincs mózes kosaram)
2008. nov. 22. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A lányom tavaj jan 30.-án született.Mink pólya´ban mózeskosárban hoztuk haza.

Ha baba hordozóba szeretnéd nem kell külön parnát venni.Egy textil pelust összehajtasz,és azt teszed a feneke ala´.Legalábbis én a mikor autóval mentünk,minde´g azt tettem bele.

2008. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.Én jan 1-re vagyok kiirva, és hordozóba hozom haza.tényleg lehet bele külön fejtámlát,és betétéet is kapni, de van is bennük ilyen,ezekbe nem görnyed össze a baba.én plédet azért teszek alá,de csak a hideg miatt.egyébként a bababoltokba lehet ilyet külön kapni, de nézz szét a tesz veszen,ott is láttam már ilyet.

boldog babavárást.

2008. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2008. nov. 22. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit kérdezel a hordozóba való újszülött szűkítő. Én a KIKA-ban láttam 3000 ft-ért.
2008. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!