Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is ígyvan?

Másnál is ígyvan?

Figyelt kérdés

Sziasztok,elsősorban fiús anyukák véleményét várnám.

Nemsokára kiderűl a babám neme de nagyon izgatott vagyok már

Azt olvastam hogy a fiús amyukáknak a terhesség alatt bebarmul a mellbimbójuk.. Volt már terhességem lányom van ott maradt rózsaszín. És most is az,jelenleg 16 hetes vagyok.Csináltam sütőpor,szódabika tesztet ami fiút jelez. Ha barnul is,mikortol?



2020. ápr. 16. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind városi legenda.
2020. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiam, és egy lányom van. Egyiknél sem barnult be. Sőt egyikkel sem hánytam, mindkettő 40. hét után született. Ezek csak babonák.
2020. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én fiút várok és valóban bebarnult (kb. a harmadik trimeszter elejétől), de kizárt, hogy lenne összefüggés :D
2020. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom lett, bebarnult. Ennek semmi köze a baba neméhez. A hormonok működnek az anya szervezetében, ettől van.
2020. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, hogy a fiamnál bebarnult-e, de most lányt várok, a 20. hétben vagyok és bebarnult.
2020. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanolyan humbuk, hogy milyen formájú a has vagy mit kíván a kismama. Amúgy nekem is bebarnult és lányom lett.
2020. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiam van bebarnult, barátnőmnek most született lánya,bebarnult.
2020. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De hülyeség!Mindkét gyerekemnél bebarnult,egy fiam és egy lányom van!
2020. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 lányom van, mindkettőnél bebarnult az egész mellbimbóm. Ez a hormonnak köszönhető,ahogy a linea nigra is.

A szódabikarbóna pedig attól függ habzik e vagy sem mennyi a húgysav a pisiben. 0 köze a baba neméhez. 🤣

2020. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!