Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hónapos kismama hasában a...

5. hónapos kismama hasában a gyerek még pici, és genetikának köze van ahhoz, hog ya gyerek hogy fér el a pocakban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy érted ezt? Kifejtenéd?
2020. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5.hónapos terhesen nem mindenkinek látszik ruhában ah asa,vagy a has kicsi.Genetikának van-eköze ahhoz,hogy 1 baba elfér -e pocakban,sokáig nem lesz szükős a hel
2020. ápr. 18. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám alkati kérdés. 7 hetem van hátra és a múlt héten egy ismerőssel beszélgetve megemlítette, hogy most már azért jó nagy a pocakom, mikor is szülök? Mikor mondtam neki csak nézett és rögtön visszavonta a kijelentést. Nem akkor nem nagy, olyan félidősnek nézett. Na a fiammal szülni mentem ekkora hassal, szóval köszi de nekem ez is bazi nagy. Ettől függetlenül a fiam teljesen átlagos méretekkel született, hiába próbált néhány jóakaró megrémíteni e téren akkoriban.

Azért nagyon sok mindentől tud ám ez függeni. Milyen széles a csípő, hogy tudnak idomulni a belső szervek, a bőr rugalmassága, stb.

2020. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja ertem. Igen, ha úgy tetszik, genetika. Nekem igazán pici hasam volt, mikor szülni mentem. Aztán szültem egy 4 kilós babát. Nem tudom ki lepődött meg a legjobban. A szülésznő a doki vagy en. Senki nem számított ekkora gyerekre. Az ultrahang se.

Az azonban igaz, hogy az utolsó hónap kínkeserves volt. Éreztem én, hogy nem fér el sehogyse. Utolsó két hónapban már menni alig bírtam, úgy nyomott mindenhol. Utolsó hónapban már csak feküdtem, mint egy döglött teknős hanyatt.

Elvileg függ attól is milyen erős a hasizom. Minél erősebb annál jobban “visszatartja” a terjeszkedést. Meg, hogy milyen magas a kismama. En azért 171 centi vagyok így jobban volt neki hely gondolom fölfelé. Meg attól is mennyit hizol összesen. Nyilván ha zsír is van a pocakon, nagyobbnak fog tűnni. Meg persze, hogy megkora a gyerek maga.

2020. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!