Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kialakult helyzet miatt mit...

A kialakult helyzet miatt mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagxok 2 hete gyulladásban van az ínem. Hívtam a körzetit . Közölte h kihúzni tudja a helyzet miatt csak. Viszont ez korona így nem lehet. Ajánlották a corsodyl szájöblítőt,meg olvasgassak a neten..ezt kaptam a körzetistől... Nem jobb rosszabb ömlik a vér nagyon be van dagadva. A magán orvosok is csak sürgős eseteket fogadnak. Nekik ez nem sürgős ..de én aggódom a kicsem miatt. Valaki valami praktika ami tényleg beválhat? Próbáltam még szódabikarbónát, fokhagymát. Köszönöm előre is.

#kismama #aggódás #Fogíngyulladás
2020. ápr. 20. 06:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat...a hibák miatt a telefonon nem tudok úgy pötyögni és át is írja ha nem figyelek ...
2020. ápr. 20. 06:32
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Bocsánat de segíteni nem tudok, viszont muszáj leirnom amit gondolok. Hogy milyen rohadt felháborító ez az egész, értem hogy vigyázzunk egymásra, de olyan szinten leépítették az eüt jelenleg mintha csak és kizárólag a koronás beteg lenne a beteg az összes többi probléma meg csak egy szúnyog csípés. De fodrászhoz, persze szabad menni és hasonló szolgaltatasokat is igénybe lehet venni... Csak épp beteg ne legyél mert azzal aztán senki nem foglalkozik ha nem korona...



Szívből sajnálom, remélem lesz megoldás a problémára!

2020. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg propolisz cseppek ecsetelni, vagy ha megvan a konkrét gyulladás helye, akkor vágtára csepegtess propoliszt és egy bár percre tedd a gyulladt felületre. Van benne alkohol, aláírók, de úgy gondolom, az még mindig kevesebb kockázat, mint egy folyamatosan fennálló gyulladás.

Én is ezt csináltam 13-4 hetesen meg utána is, amíg nem lett kezelve a fogam. Szóval egy próbát megér, én 24 hetes leszek holnap, és azóta is minden rendben van a babával.

2020. ápr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenképp megpróbálom.
2020. ápr. 20. 06:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg még érdeklődni pár orvosnál.

Egyik ismerősömnek is be volt gyulladva a foga, napi 4 flector sem vette ki a fájdalmat. Neki is azt mondták, gyors kihúzzák, mást nem csinálnak. De neki ez viszonylag elől van, mondta, hogy biztos nem, ha megszólal látszik, hogy nincs foga. Így elkezdte hívogatni a környéken a magán rendelőket. Végül a 4. vagy 5. elvállalta és megcsinálta rendesen a fogát.

2020. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem fogadnak a fogorvosnál és nagyon be vagy gyulladva, hívd fel a háziorvost antibiotikumért. Terhesség alatt is van ami szedhető. Még mindig jobb egy antibiotikum mint egy szepszis, koraszülés.
2020. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Míg nem sikerül egy normális dokit találnod, aki ellát, mert szerintem is sürgős eset, addig használj Lacalut fogkrémet.
2020. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Magánban fogadnak. A férjem két fogászaton is volt mostanában, megnézik, ellátnak, viszont nem csinálhatnak tömést, mert szétspriccel a vírus (ha van), amikor fúrják a fogat.
2020. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még mert nem húzzák ki, antibiotikumot írhatnának fel ffs, hogy ne legyen gyulladásod terhesen. Felháborító.
2020. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magánorvos fogad. A körzetit most egy jó időre felejtsd el. Lehet többe kerül, de megéri. Én nem merném magam itthon kezelni. Minèl tovább van gyulladasban annál nagyobb az esély, hogy a magzat károsodik, amit nem lehet látni.

Sok szerencsét, és kitartast!

2020. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!