Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek nincs...

Kismamik, akiknek nincs fogadott dokijuk! Akihez éppen mentek az mindig mindent elmond?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy 27 hetes vagyok, de eddig nem mondtak semmit a méhlepényről, meg a magzatvízről, amiket itt szoktam olvasgatni.Kötelező UH-n 18 hetesen voltam, aztán elmentünk 26 hetesen egy 4D-re(befizettek minket ajándékból:))és most kell majd mennem 30 hetesen...persze nőgyógyászhoz járok az sztk-ba, de ott sem szoktak extrát mondani, csak hogy minden ok, zárt a méhszáj...

Nektek hogy van?


2010. júl. 28. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

27 hetesen még I.fokban érett a méhlepény a babák is csak az utolsó pár hétben kakilnak bele a vizbe és nyilván minden rendben van


még van 13 heted.... nem fognak felesleges orvosi hülyeségekkel latin körmondatokkal sokkolni.


minden rendben. nem mondtak semmit csak a 37. héttől jöttek a latin szavak ....

2010. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, köszi carmen:))én is arra gondoltam, hogy bizti minden rendben...csak annyi mindent olvas itt az ember...lehet nem kéne annyit gyakorikérdéseznem:)

Amúgy már lassan kezdem azt hinni, hogy ismerlek, annyit válaszolsz a kérdéseimre:)köszi:))

2010. júl. 28. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért papírt adtak róla, nem?

Én is sztk-ba jártam, de minden uh-ról adtak papírt, még alá is kellett írnom. 4d -n meg még felvétel is lett a manóról.

2010. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj...


igen ismersz! főleg ha sokat vagy itt.... ezen a héten még én is aztán vége a szabinak...


minden jót Neked és a babának és nyugi nem lesz semmi baj!

2010. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, papírt kapok, meg nekem is alá kell írnom, csak azt hittem másnak többet mondanak, de akkor nem:)


Carmen, Neked meg jó pihit még a szabi végéig:)

2010. júl. 28. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én székesfehérvári vagyok a család és nővédelmi központba járok, nincs fogadott dokim. Sajnos akihez járok nekem sem mond el semmit, mindent úgy kell kihúzni belőle, múltkor meg is haragudott rám, hogy miért kérdezgetek mikor kint vár a többi nő. :S Nagyon rosszul esett. :( Én még papírt sem kapok arról, hogy ott jártam, eddig csak egy pecsét van a kiskönyvemben, pedig már voltam nála párszor. Sőt még belső vizsgálatot sem csinált eddig. :S 19hkm
2010. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2010. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huh, akkor nekem nagyon jófej a dokim...mindig ad pecsétet, mindig megvizsgál, meghallgatja a kérdéseim és válaszol.Múltkor is bementem, leültem, elkezdtem mondani, hogy jöttem vizsgálatra, meg kérdeztem egy-kettőt, aztán finom megjegyezte, hogy azért megvizsgálna, mondtam jaj persze, mentem is vetkőzni, és utána mire végeztem már megírta amit meg kellett és még egy kérdésemre válaszol is...mondjuk mikor mondtam, hogy ja még van egy kérdésem, akkor láttam rajta,hogy talán nem örült neki annyira, de aztán tök normálisan válaszolt és megnyugtatott...
2010. júl. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!