Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mit jelent a bő 2ujjnyi...

SOS! Mit jelent a bő 2ujjnyi tágulás?

Figyelt kérdés
most voltam dokimnál,terhesgondozáson,megvizsgált,és mondta bő 2ujjnyi,ma szülünk,bent kell maradnom...Mondom nem szeretnék bent maradni,hagy menjek már haza,így azt mondta du 4re menjek vissza,de akkor már bent kellesz maradni...elküldött nst-re,45percig,ott rendszeres fájásokat mutatott,majd kiugrott,a maximum felett voltak,éreztem is...de mondtam a dokimnak hogy tegnap is ez volt,1órán keresztül 10percesek voltak,aztán abbamaradtak.Számba mit jelenthet a bő 2ujjnyi?Eddig 2100volt.És tényleg meglesz így a babó holnapra legkésőbb?És miért kell befeküdnöm ha nem rendszeres?Jó,most az volt az nst-n,de a végén már kezdett megint rendszertelen lenni,ahogy tegnap.Miért nem lehet akkor bemenni ha már 2-3percesek vannak?Volt valaki így?Annyira félek,első baba,még a sírógörcs is elkapott mikot mondta a doki,meg mikor a szülőszobán csináltál az nst-t.Jött a szülsznő,kérdezte vannak e fájások...stb,aztán hirtelen egy sikoltást hallottam,a szülésznő rohant ki,mert épp szültek,a folyosón "kapott"el valakit..Annyira bepánikoltam,nagyon sírtam pár percig...:(Olyan rossz volt hallgatni...Szerintetek tényleg meglesz akkor holnapig?Ugye nem napok mulva csak?És mit csinálnak majd ha bemegyek?Még a vizem se folyt el,nyákdugó sem,bár a vizsgálat után véreztem picit,aztán pisilésnél 2nagyon pici véres darab volt.IUlyenkor megindítják?Vagy várnak még magától be nem indul?Köszönöm ha segítetek!(37+6h)
2010. júl. 28. 12:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%

Azt jelenti,hogy több mint 2 ujjnyira nyitva a méhszájad,ez beindult szülést jelez

Gondolom a doki sem szeretné,ha nem érnél be, csak halkan jegyzem meg,ebből szerintem még ma baba lesz

2010. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Igen, beindult a szülés.

2 ujjnyi tágulás az 4cm .

Ma meglesz a picur!

Könnyű szülést kívánok és sok-sok boldogságot!

2010. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.:)Azt tudom hogy 2ujjnyira nyitva vagyok,de melyik?Külső,belső vagy hogy?És ígyis meglehet még ma ha nincsenek még olyan nagyon durva fájásaim?
2010. júl. 28. 12:31
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugi! Igen, megindult a szülés:-) Nem kötelező rendszeres fájásnak lenni. Lesz az még rendszeres is. A 2 ujjnyi az tudomásom szerint 4 cm-t jelent. Tehát jó úton haladsz. Pakold szépen össze a cuccodat és csoszogj be a szülőszobára. Ma vagy holnap ketten lesztek!:-))
2010. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyanígy 37+6 voltam, mikor észrevette a dokim, hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok. Először azon gondolkodott, hogy már másnap indítja a szülést, de aztán úgy döntött, minden nap számít, vártunk még 2 napot. Persze nagyon félt, hogy beindul magától, de pihennem kellett, így kihúztam azt a 2 napot. Amúgy nagyon gyors szülésem volt. Ja és indítás előtt voltam bő 2 ujjnyi. (Sajnos számokban nem tudom mit jelent.)
2010. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért jók ezek a fájások, mert szépen lassan elindult a tágulás. Nem teljesen zárt méhszájjal indulsz neki. Jó eséllyel hamarabb túl leszel rajta. A baba is készül már kibújni. Ezek a fájások azt jelzik. 3. voltam
2010. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű és gyors szülést kívánok!
2010. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
86%
Én is kétujjnyira voltam nyitva és rá 4 napra lett meg a pici fiam.
2010. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj le! Tudom most nagyon nagyon izgulsz, én is izgultam. Főleg, hogy hallottad azt a kismamát sikítani, de gondolj arra, hogy végre ma, vagy holnap találkozhattok a drága kisbabátokkal! Nagyon irigyellek, hogy már itt tartasz, minden a legnagyobb rendben lesz veletek! :) Majd mi izgulunk érted! :) Könnyű szülést neked, ha otthon lesztek majd írd meg nekünk milyen volt! :)

19heteske

2010. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Ma szülni fogsz :)


Én 2 ujjnyira voltam kitágulva, amikor már bent tartottak este 6-kor, és 22.05 kor megszületett a kislányom :):)


Könnyű szülést!

2010. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!