Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimális barnás valami normális?

Bogyo110 kérdése:

Minimális barnás valami normális?

Figyelt kérdés
11 hetes km vagyok nagyon minimális barnás folyást észleltem a tisztasági betéten rohanjak orvoshoz vagy mit tegyek!
2010. júl. 28. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp megmutatnám orvosnak.
2010. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos nincs gond, de Én is elmennék a dokihoz, biztos, ami biztos.
2010. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi nem normális terhesség alatt ami barnás, rószaszínes,vagy piros folyás!!

Nekem volt haematómam 9-11 hét között, barnázással kezdődőtt, de szerencsére felszívodott.

Én elmentem az sztk-ba (innen 5 perc)ott csináltak egy hübelyi UH-ot, aztán hívtam csak fel a saját orvosomat, legalább tudtam, hogy mi van

2010. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom, nekem azért, mert a méhszájam egy kicsit be van gyulladva. A lényeg, hogy mindenképp konzultálj orvossal, mert ő tudja, mi az oka, és milyen gyógyszerrel lehet megszüntetni.
2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2010. júl. 28. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A barnázás még rosszabb mint a rózsaszínes maszatolás!Nem jót jelent!Szerintem menj dokihoz,minél elöbb.
2010. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Énis 11hetesen mentem be az ügyeletre hogy barnás folyásom van.Előző nap kezdődött este és csak másnap délelött mentem be.Csináltak hüvelyi és hasi uh-t is.Minden oké volt de lecsesztek hogy miért nem már szombat este mentem be.Ilyenkor még NAGYON KELL VIGYÁZNI!!!Engem bent is fogtak 6napra.Bár utána már nem volt semmi panaszom.MINDENKÉPP bemennék!Remélem megtetted!Írd majd meg mit mondtak.
2010. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

bementem a korházba bent voltam 4 napot nekem két petezsákocskám volt és az egyik felszívódott és ez igy ürült ki ez volt a minimális barnázást azóta ithol vagyok és minden rendben van reméljük igy is marad pont ma vagyunk 12 hetesek!

boldog babavárást mindenkinek!

2010. júl. 31. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök hogy minden oké!

Boldog babavárást neked is!

2010. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól vagy, nagyon vigyázz magadra, magatokra!


Azért kár a másik kis pocokért...:-(

2010. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!