Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kap a babóm...

Szerintetek kap a babóm rendesen levegőt, és nem nyomom össze?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, és nagyon nem kapok levegőt, csak kicsiket tudok szuszogni, meg néha veszek 1-1 nagyobb levegőt, olyankor érzem is, hogy mocorog. Kap elég oxigént szegénykém???? :-(

Meg nem hajolgatok sokat, de néha muszáj, mert mindent leejtek :-D, nem nyomorgatom össze szerencsétlent?


Köszike


2010. júl. 28. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomod ossze attol meg hogy parszor lehajolsz,ami neked kenyelmetlen az altalaban neki is az de azert meg lehajolni szabad,annyi levegot meg veszel amire szukseged van ugyhogy ezaltal o is kap annyit ami neki kell.Kicsi a hely mar odabent ezert erzed hogy monden mozgasodra reagal,konnyu szulest kivanok egy 22 hetes km:)
2010. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. júl. 28. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a hasadban ő még nem levegő vétellel jut oxigénhez? :)

A véredből kapja a köldökzsinóron keresztül. Jól van ez kitalálva, nem fogod összenyomni, ha kényelmetlen neki, úgyis jelezni fogja, és akkor neked is kényelmetlen lesz. :)

Ne aggódj!

Hajolás helyett meg inkább guggolj le.

2010. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom,:-) csak arra gondoltam, hogy ha nekem kevés az oxigén a véremben, akkor Ő is kevesebbhez jut.

gugolni..ja, ja, azt kéne, de olyan körülményes. :-9

De köszi Neked is!

2010. júl. 28. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 36 hetes vagyok és én is elég nehézkesen mozgok már.Ha olyan poziciót veszek fel,ami nem kényelmes a kisfiamnak,azonnal reklamál.Én is le szoktam hajolni,ami nem könnyű,e sokszor könnyebb mint leguggolni,attól nem lesz baja.A zokni és nadrág felhúzás is elég érdekes,mert csak úgy tudom felvenni,hogy teljesen kitekeredek,ilyenkor húzódik az oldalam,meg minden bajom van.De ez tök jó,mert minél terjedelmesebbek vagyunk,annál közelebb van a nagy nap!!!Boldog babavárást még erre a kis időre.
2010. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 36 hetes!


Jót nevettem, köszi:-DDD, Nekem még a lábkörömvágás nagyon necces, meg a többi amit írtál...Még jó, hogy nem télen vagyunk, mert akkor mi lenne a csizma-felvétellel?

:-)


Neked is minden jót, és könnyű szülést kívánok!

2010. júl. 28. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Újra a 36 hetes vagyok.A körömvágást ne is mond,én azon rendesen beidegeltem magam,földhöz vágtam az ollót,mert rendesen izom lázam lett a bordáimban,mire sikerült levágni. Neked is könnyű szülést,mi császárosak leszünk,mert faros a kincsem,úgyhogy nekünk az a része gyorsan fog menni,ha nem dönt úgy,hogy hamarabb kijönne,mert akkor kicsit én is vajúdhatok,bár akkor is császár lesz.Minden jót még egyszer.
2010. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, Nektek is minden jót!

Amúgy Nekem is faros volt, és a 34-35 héten fordult meg vmikor, pedig már ráálltam a császárra, most meg készülhetek szülni...:-)

Már ha erre rá lehet készülni...:-)


Szió

2010. júl. 29. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!