Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfön mondták hogy nincs...

Hétfön mondták hogy nincs szívhang, meg másnap sem volt. Nem indulhatott volna be? Megmütöttek.

Figyelt kérdés

Mult hétfön mentem a 12 hetes ultrahangra ott azt mondták hogy 10 hetes a Baba és 24mm,azt mondták hogy pici ,nem nyugodtam ezért másnap elmentem egy másik dokihoz és ö akkor már nem látott szívhangot.Másnap a mütét elött megnézték és akkor sem volt:(Két doki se látott szívverést..akkor biztos lehetek benne hogy nem volt?

Köszi


2010. júl. 28. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a történteket, remélem hamar jobb lesz valahogy. Szerintem biztos hogy nem volt esély.
2010. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne.
2010. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még irhattok..megköszönném!

2010. júl. 28. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom,hogy így történt.

Szerintem biztosan nem tévedtek.Ha csak 1 látta volna, sem kérdőjelezném meg, kettőnél meg végképp nem.

Legközelebb sikerül.

2010. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 6. hét körül indul be a szívműködés.

A Te babád sajnos valamilyen oknál fogva megállt a fejlődésben, és emiatt már nem volt szívhang se. Ilyen esetben egészen biztos, hogy nem indult volna be újra neki.

Rettenetes, szomorú dolog, de az ilyen esetek általában valamilyen genetikai-fejlődési rendellenesség miatt történnek.

Ne gyötörd magad még jobban, Te megtettél minden tőled telhetőt, nem volt elhamarkodott döntés a műtét.

Igazán sajnálom.

2010. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én két kisbabát veszítettem el a 12 és 11.héten. 2 dokinak kell látnia a műtét előtt, nekem is ketten nézték meg, aznap és másnap, sajnos nem volt szívhang. Fel a fejjel, vizsgáltasd ki magad, hogy miért történhetett, és a következő terhességed biztos rendben lesz!

6 hetes kismama

2010. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos biztos lehetsz benne.

eleve a 12 hetes UH-on jó dokik, meg szonográfusok vannak, de te még elmentél másikhoz is, amit nagyon jól tettél, és Ő is megerősített...NAGYON SAJNÁLOM!


Tudom, hogy sovány vigasz, de megvan az oka, ha egy babó nem marad meg, biztos beteg lett volna, vagy ilyesmi.

3 hónap, és újra próbálkozhattok, addig kezdd el szedni a terhesvitamint, de főleg a folsavat, és egy gyártotok majd egy fantasztikus életkét!!!

Mi is így voltunk! :-)


Minden jót kívánok!

37 heteske

2010. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2010. júl. 28. 17:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is két babát veszítettem el.Az elsőt 6 hetesen spontán elment, a másodikkal a múlt héten műtöttek.A 9 hetes uh-n derült ki, hogy elhalt.

Fel a fejjel, csak pozitívan!Annak oka van, hogy elment...

Én már alig várom, hogy le teljen a 6 hét és újra lehessen próbálkozni.

2010. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!Nagyon sajnálom ami történt,remélem,hogy hamar jön a következő terhesség,ami sikeres lesz.Minden jót Nektek!
2010. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!