Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan adjam oda a "borítékot"?

Hogyan adjam oda a "borítékot"?

Figyelt kérdés

Szinte mindig ugyanahhoz az orvoshoz megyek.

Holnap is.

Nem fogadott orvos.De mivel elég kedves gondoltam kaphatna kis meglepit.

De engem zavar az asszisztens:))

Kihívni nem tudom, ezt mondták, mert akkor tudja és nem megy:)

Adjam az assz. előtt?


2010. júl. 28. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Az asszisztens háta mögött, amikor elköszönsz, közöld vele, hogy köszönöm szépen doktor úr, nyújtsd a kezed, és nyújtsd a borítékot is. Én mindig így csináltam, így sem neki, sem nekem nem volt kellemetlen.
2010. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Valahogy megpróbálom kijátszani, mert egymással szemben ülnek, és a dokibácsi előszeretettel marad ülve, az assz. meg vigyorog.
2010. júl. 28. 14:48
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Nálam is épp ez a szitu.Én is szeretnék adni --,de én sem tudom hogy adjam elő neki.

Gondoltuk apával,hogy az asszisztensnek adok egy doboz csokit--fiatal,és tök rendes,így nem olyan ciki ha a doki is kap egy kis borítékot--ami ugye még igencsak soványka lenne...

Így szerintünk máshogy veszi ki magát,hsza doki más mint az assz.

De ez csak gondolat erre a "problémára".

24 h km

2010. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ne adj es kesz:)))
2010. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
csomizz be egy desszertet, vagy csoki, és abba tedd bele.
2010. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es ha a csokit oda adja a noverkenek???:)))))
2010. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Ne adj ennyi!

Az ilyenek miatt néztek rám úgy mint egy úfóra mert nem adtam:-S

2010. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Utolsónak van igaza!Nem magándokik,mégis néhányan tömik a zsebüket,mikor mi megyünk,akkor meg elvárják,ha nem adsz,furcsán néznek rád!Adj a magándokidnak!Az arra való,másra nem!
2010. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

15.32-nek:

Huh, igazad van...de csak nem olyan diló, hogy azt hiszi, hogy kap egy tábla csokit?

vagy igen? :-DD

2010. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem magán dokim van és amikor elmentem hozzá a 12. heti uh-ra az előttem lévő hölgy megkérdezte,hogy "mivel tartozom doktor úr".Neki nem volt orvosa és gondolta ad neki.Az orvos azt mondta semmivel,erre a csaj akart neki adni pénzt de nem fogadta el.Szerintem kellemetlenebb volt mintha elfogadta volna.Én nem adnák a helyedben és ezt előttem is jól leírták már.Miért nem fogadod meg?Ott nem lenne kellemetlen.Nem rossz indulatból írtam csak egy jó tanács.

14 h km

2010. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!