Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek a székletetek...

Kismamák, nektek a székletetek nem változott meg terhesen? Nekem az állaga, színe, szaga is! Azért lehet? 9hkm

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

de. olyan sötét, mintha széntablettát ennék és kemény.


6+1 hetes

2010. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és: igen, azért. állítólag lelassul ilyenkor az emésztés
2010. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amikor Elevitet szedtem, állandóan székrekedésem volt, és szinte fekete lett. De amióta Femibiont szedek teljesen normális.
2010. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok így! :)

Két napig nem bírtam nagy wc-zni,aztán nagy kínok között vmi sikerült,és tényleg fekete volt,és kemény! És olyan mint a nyúlbogyók! Teljes székrekedés! Remélem lassan elmúlik,mert borzasztó!Ja,ma az segített,h benyomtam egy nagy tányér forró levest... megtette a hatását....

:)

7 hetes km

2010. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesvitamintól sötét. A szagának is van a vitaminhoz köze szerintem. És sokaknak van sajna székrekedése terhesség alatt.
2010. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17. hétben vagyok, és nekem katasztrófa. (Mondjuk terhesség előtt sem ment mindennap.)Hipp Natalt iszom, és most ott tartok, hogy 4-5 naponta sikerül a fentebb említett színben és állagban. Nagyon sok mindent kipróbáltam, ami másokon segített, de nálam semmi. Szívesen vennék mindenféle ötletet! :-)
2010. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!