Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szult valaki tobb mint 4kg...

Szult valaki tobb mint 4kg babát? Azokkal tényleg megszenved az ember?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


4260 g-al született a kisfiam, de császárral fájásgyengeség miatt. Azt mondta a doki is meg a szülésznő is, hogy olyan nagy volt a buksija, hogy valószínüleg nemtudtam volna megszülni hüvelyi úton.

Ismerősömnek szintén 4 kg fölött született a babája minden komplikáció nélkül. Összehasonlítása nem volt, hogy jobban megszenvedett volna-e mert nagyobb a baba hiszen első baba volt.

2010. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4180 g-mal született a lányom szintén császárral, szintén nagy buksi és még nagyobb mellkas miatt. Akkor a kórházban egy másik csajszi simán szülte meg a 4300 g-os babáját 3 óra alatt.


Szerintem teljesen emberfüggő, van aki a 3 kg-ossal jobban megszenved, mint más a 4 kilossal. A ügyes vagy és gyorsan tágulsz nameg nem nagy a pici feje, semmi gond nem lesz!

2010. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 4100 g-mal és elég nagy fejjel született, ehhez képest 6 óra alatt megvolt (első szülésnél ez elég gyors).

Ahhoz képest, hogy én 162 cm vagyok és 50 kg, nem volt olyan vészes, csak a kitolás lett kicsit hosszabb.

Sokmindentől függ, hogy mennyire nehéz egy szülés, nem csak a baba méretétől.

2010. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4100GR-MAL SZÜLETETT A KISFIAM.15 PERC ALATT.IGAZ Ő A HARMADIK.ENNEK ELLENÉRE Ő VOLT A LEGGYORSABB ÉS LEGKÖNNYEBB.
2010. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem első baba 4230g volt. Elfolyt a magzatvíz fájásom semmi nem volt, így oxitocint adtak így a 7 órás szülőszobán tartózkodásomból az utolsó 2,5-3 óra az amiben fájásom volt, sőt inkább az utolsó 1,5 óra volt az amiben keményebb volt a dolog a kitolás pedig 20 perc. Nekem nem tűnt vészesnek a szülés.
2010. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hugom 3.babaként 4200grammal született.reggel bementek a kórházba,hogy majd másnap császározzák anyát,de a hugom még aznap délután kijött,kb:5órát vajúdott anya.de szülés vége felé elájult.azóta 8éves a hugi,de kinéz 13nak.
2010. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm harmadik babáját szülte természetes úton.

4750 grammos kicsi fiút :-)

2010. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!