Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki, de ti milyen fura...

Ciki, de ti milyen fura változásokat fedeztetek fel a testeteken?

Figyelt kérdés
Első terhesség, így jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy ezeket tapasztalta e esetleg más is..Szóval a változásaim: nagyon sötét és fájdalmas bimbók, duzzadt szeméremdomb, borzasztó száraz lábak, főleg sarkak, fejfájás. A böröm viszont tisztult, ezt a minap a férjem is mondta, hogy milyen szép vagyok.
2020. máj. 18. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Mindezek mellett szőrösödés


A szemérem testemet lufipuncinak hívtam


Arcom letisztult, karom kipattogott


Első terhessèg alatt volt csalánkiütésem

2020. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Frontérzékeny lettem, semmi más. 😊
2020. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

A hónaljom színe szinte fekete lett, hiába lett gyantázva, egész nyáron nem mertem ujjatlant felvenni :D

Sötét, parizel méretű bimbóudvar.


Cserébe hajam dús és kevésbé zsíros lett, bőröm gyönyörűen letisztult.

2020. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Hatalmas, sötét mellbimbók, a lábaimról eltűnt a szőr, cserébe kiszőrösödött a hasam. 75A mellméretből 80D lett 1 hónap alatt. A hajam és a bőröm zsíros lett és pattanásos, és nagyon gyorsan kezdett el nőni a hajam, 9 hónap alatt kb 15 centit.
2020. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Én viszont rettenetesen kipattogtam.

Megnőtt mellek, mivel nekem alapból viszonylag kicsik, így rettenetesen fura, ahogy himbálózik... igazából nem annyira tetszik, mert közben fáj is :D

Nekem sokkal kevesebb szőrszálam lett. Hajam nem hullik szinte egyáltalán, viszont sprőd lett és száraz, elég csúnya.

A mellbimbókon látom a "kimenetet" :D eddig nem láttam, de a 15. hét környékén megjelent, annyira fura.

2020. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
A bőröm soha nem volt olyan szép mint terhesség alatt, de szerencsére 5 hónappal szülés után is még ilyen, nem jött ki rajta semmi. Több babahaj. KB ennyi.
2020. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Májfoltok, borzasztó. Egy folt a homlokomon, kettő az arcomon, és a szám fölött az orrom alatt, amivrl úgy nézek ki mintha bajszom lenne. Az elején pattanásos volt a hátam, a hajam gyorsabban nőtt és nem hullott. A sok hízástól striás lettem combban, derékban, ill. a mellemen, a hasamon nem.
2020. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyanezek voltak nekem is.
2020. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ejha, köszi a sok választ. Nem semmi változáson megyünk/mentünk keresztül azért.. Igen, a melleim nekem is min 1 kosármérettel nőttek és még csak 14 hetes vagyok, messze a vége. Striákra valaki használt bi oilt? Én azzal kenegetem a hasam, melleim, belső combom.
2020. máj. 18. 21:07
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Kenegetheted, de genetika, hogy lesz e striad vagy nem. Viszont a bőrviszketés és a szárazság ellen kituno ez az olaj.
2020. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!