Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó éhség, édesség utáni...

Állandó éhség, édesség utáni vágy bajt okozhat?hogy kontrolláljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még csak 8 hetes lesz jövő hét közepén, de tök sokat tudnék enni. Igazából terhesség előtt is hasonló étkezési szokásaim voltak. Főleg az édességet kívánom, ahogy a terhesség előtt is. Próbálom kontrollálni, de iszonyat nehéz. Függő vagyok, voltam korábban is. :( helyettesíteni próbálom, de akkor addig eszek míg rosszul nem vagyok és akkor se múlik el a sóvárgás. Ki hogy oldotta meg ezt?


2020. jún. 7. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,hogy többször eszel keveset, és akkor nem fogod annyira éhesnek érezni magad. Ha sokáig nem eszek utána hamarabb esel abba a hibába,hogy bepótolod az egész napi evés,plusz nasi stb.... egyél lassan felszívódó ételeket, hidd el segíteni fog.
2020. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd én is megvesztem mindenféle édességért kb 25 hetes terhesen de igenis kontrollált magam. Naponta engedélyeztem magamnak valamit. Egy sport szelet, egy szelet süti. Mikor mit, de ezen felül azért megálltam pedig betegre tudtam volna enni magam belőlük. Egyébként nekem segített az alma rágcsálás és még a sok savamnak is jót tett. Mindig volt a kezem ügyében alma. Próbáld ki, hátha bejön.
2020. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derwer ***** válasza:
100%
De lehet inzulin probléma is, a feleségemnek akkor volt ilyen nagy szénhidrát éhsége a terhesség közben és után.
2020. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is voltak éhségrohamaim. Aztán kocsit lecsendesült. Most megint előjött és próbálok gyümölcsöt enni ha hirtelen jön. Alma, banán, barack. Nem egyszerű. Édesség egy nap egyszer.
2020. jún. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!