Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. hetes várandósan nemi...

15. hetes várandósan nemi élet? Eddig nem volt, mióta teherbeestem, de most már szeretném, ha lenne, csak félek, nehogy baj legyen belőle!

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes nyugodtan lehet együtt lenni a pároddal.
2010. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van, mi végig szexeltünk, persze nem most kell nyakatekert pózokat próbálgatni!
2010. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a fenét csináltok 15 hete? Társasoztok???? viccet félretéve, ha nincs gond a terhességeddel (nyitot méhszáj pl. vagy vérzés) akkor uúgy lehet nemi életet élni. Mi mindkettővel teljesen természetesenek éreztük a babavárások alatt is.

Egész a legvégéig. persze akkor már csak a kiflipóz marad. Illetve a kutyus :))))

2010. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi se szexelünk sűrűn mióta babát várunk.Valahogy az ember ilyenkor mást érez és elkezdi mindentől óvni a babát.De nyugodtan szerelmeskedjetek,de azt tanácsolom h amig babát vársz addig valami megszakítós módszerrel,mert a spremák stimulálják a méhszájat,ami akár ki is nyilhat(sokan csak azt hiszik h az orgazmustól pedig nem igazán),igy nem lesz semmi gond.Nekünk ez a módszer teljesen bevállt.Szerencsére zárt a méhszájam is.


32 hetes kismama

2010. aug. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészséges terhességnél semmi baja nem lesz a babának.Ő védett helyen van, és gondolom a méhszájad is zárt.Max. elringatja őt is, és kap a hormonjaidból:))Ami neked jó, az neki is.Ha valamilyen oknál fogva kerülnöd kéne a szexet, hidd el, az orvosod már mondta volna.Ki szokták hangsúlyozni külön.Ha nem tette, akkor lehet.Persze nem ez lesz a legszenvedélyesebb időszakotok.Az ember tudat alatt félti a babát, én van, hogy el sem jutok a csúcsig.Pedig sosem voltak ilyen problémáim.Mindent lehet, csak óvatosan, gyengéden.Ne most vaduljatok, de finoman mindent lehet!
2010. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19:27 vagyok. Nálam meg pont az van/volt mindkét terhességnél, hogy tombolnak bennem a hormonok és nagyobb az étvágyam mint bármikor. Én sosem paráztam azon, h a babának árt. Mert nem. Ahogy írta más is, ami Neked jól esik az neki is. :DDD

Igaz, én a 6 hetes gyermekágyat is nehezen bírtam végig :)

2010. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!