Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba neme 13 hetesen?

Baba neme 13 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk 4D ultrahangon, ahol azt mondták, hogy 90%, hogy fiú. Nem mondták volna, ha nem látják, de egyértelmű volt, később én is észrevettem magamtól és rákérdeztem, hogy ez az?:) Van esetleg olyan, akinek ilyen korán már megmondták és később is kiderült, hogy nem tévedtek?
2010. aug. 2. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem eloszor 17 hetesen sima UH-n mondtak ,hogy kisfiu,aztan voltunk 4D-n is (masik dokinal) ahol szinten fiut mondtak,es ez a doki amugy azt mondta,hogy a baba neme mar a 12edik hettol tudhato/lathato sima UH-n is,csak az ultrahangot vegzo doktor ugyessegetol es tapasztaltsagatol fugg minden.Most vagyok 31 hetes,es tuti kisfiu (van kepem kimondottan a futyijerol :)))

Kellemes babavarast,minden jot!:D

2010. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés:) Ilyet is hallani és olyat is. Mi múlt héten voltunk 12. heti uh-n és ott a doki mondta, hogy valószínű fiú, de ne éljük bele magunkat. Hát nagyon kíváncsi vagyok, mert végig kislányt éreztem, meg az egész család is, de mostmár elbizonytalanodtam:)


Mi úgy beszéltük a férjemmel, hogy a 16-17. hét környékén megyünk 4d-re, ott már nagy valószínűséggel meg tudják mondani, hogy fiú-e vagy kislány, persze ha megmutatja magát.


Ui: van egy nagyon jó könyvem a terhességről és abban azt írja, hogy a 12. hétig a nemi jelleg még nem fejlődik ki és nem különül el.

2010. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor a lányomat vártam, volt egy velem egyidős kismama, neki a 12 hetes uh-n monták hogy fia lesz, és az is lett. Az én babám akkor nem mutatta meg magát, csak 27 hetesen először.
2010. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen fiut mondtak az is lett!!
2010. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12 hetes sima UH-n tuti fiút mondott a doki! Az is lett! :)
2010. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12:42-es vagyok, húha lányok, akkor valószínű nekünk is fiú lesz?:) Na, erre nem voltam felkészülve, végig kislányt éreztem:)
2010. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen 4D-n fiút láttak, majd a saját dokim is sima uh-n, és kisfiú is lett:)
2010. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen sima UH-n fiút mondott a doktor, az is lett. Most 12 hetes 4D Uh után nem mondott semmit az orvos (nem ua. mint az előző terhességemnél), csak azt, hogy ilyen korai időben még annyira egyenlő fejlődési szinten vannak a nemiszervek, hogy teljes bizonyossággal még nem mondható meg a neme.
2010. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pénteken voltam 13. hetesen 4D-s UH ahol előszőr fiúnak nézték, majd kis idővel később inkább lánynak. Pedig az orvos nagyon híres genetikus professzor és nagyon jó gépe is van de mégsem letttem okosabb a vizsgálat végére. Tehát még mindig csak babának szólítjuk és várjuk, hogy hátha a következő UH-n már látni fogják. (remélem, nem kettő van és azért látott egyszer ilyet egyszer olyat.......azt hiszem akkor kicsit ki lennék.....de gondolom az már kiderült volna ha ikrek lennének) :)
2010. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)

Nekünk 12 hetesen mondták,hogy fiú-mindkettőnél.

És mindkettő az is lett.

2010. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!