Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedem az Eurovit nevü terhes...

Szedem az Eurovit nevü terhes vitamint,de a doki mondta hogy szedjem a folsavat is,de folsav van a vitaminban is. Kettö együtt nem tul sok?

Figyelt kérdés
Nem tul sok ez?Még csak 5hetes vagyok.
2008. nov. 25. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sajna nekem 3 fajta gyógyszert kell szednem, amibe vas és folsav van. Hidd el sok esetben nem elég. Tudja az orvos a dolgát. Az elején én is több véleményt is kikértem e miatt. Nekem napi 7 szem gyógyszert kell szednek. Utálom, de a pici egészségéért mindent. Kitartás
2008. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!!!!!A folsav vízben oldódó vitamin, kipisiled, ha túl sok és nagyon fontos a terhesség elején. én pl majdnem végig szedtem, a terhesvitaminokban meg szerintem nincs annyi, inkább több legyen :-)
2008. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem sok. Én szedem az Elevitet, már csak felet egy nap, mellette szedek vas+folsav tablettát és még magnéziumot is. Légy nyugodt, tudja a dokid a dolgát. :)

Minden jót, boldog babavárást!

2008. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is utananeztem es engem is az nyugtatott meg, hogy vizben oldodo, igy kipisilem azt amire a szervezetemnek nincs szuksege. Annyi, hogy a komplex vitamint este veszem be (az van rairva, hogy a foetkezessel kell bevenni ami nalunk este van), mig a magaban folsavat pedig reggel szedem be, igy jobban eloszlik es nem egyszerre megy be nagy dozis. Nem biztos, hogy van jelentosege, de az en logikam azt diktalja, hogy igy jobban hasznosul.
2008. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!