Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig nem volt gond,...

Ha eddig nem volt gond, folytathatom a kismama tornát?

Figyelt kérdés
A 15. hétig nem mertem, de azóta heti többször is tornázom 20-30 perceket, jól is esik és próbálok nem elhízni. Eddig minden rendben van, nem véreztem, baba jól van, hízik. Kicsit torna után keményebb a pocakom, mozgékony lesz a kisfiam, de szedek magnéziumot, s utána mindig pihenek. Ugye a torna nem okozhat lepényleválást? Ti mozogtatok várandósság alatt?
2020. aug. 2. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nap edzek kismamáknak való gyakorlatsorokkal youtube-ról, súlyzóval is, 30-45 perc, és utána 20 perc nyújtás. Jól vagyok és mozgékonyan, semmi bajunk. Szerintem elemi érdekünk a mozgás a terhesség alatt, utána iszonyat sok erőre lesz szükségünk, ráadásul 6 hétig tutira nem lesz semmiféle komolyabb mozgás, de lehet, hogy tovább. Szóval persze, nyomjad, amíg csak bírod, én az utolsó pillanatig tervezem csinálni. 31hkm
2020. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szervezet függő is ez szerintem. Pl én nagyon megérzem a terhelést, nem is merek nagyon mozogni, mert hamar szúrni kezd a hasam meg minden.

Ha te amúgy is sportos ember vagy, akkor a tested is hozzá van szokva a mozgáshoz. Akkor biztos nem lesz baj.

2020. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sokat sportoltam terhesseg előtt, most már inkább csak sétálok és könnyebb edzést csinálok, DE súlyzó nélkül. Tavaly volt egy missed ab-om, inkább über-elővigyázatosabb vagyok, minthogy baj legyen. Mellesleg a nőgyógyászom nem ajánlja a súlyzós gyakorlatokat úgy hogy ezért sem csinálom.
2020. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En sem sulyzokkal, csak konyebb teljes test torna sajat sullyal. Koszonom :)
2020. aug. 3. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, jaj, persze, nem azt mondom, hogy súlyzózzon mindenki! Csak hogy én szoktam használni és jól esik. De ilyenkor az a fő, hogy mi esik jól, mitől fáradsz el olyan jólesően! Boldog babavárást mindenkinek :)
2020. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!