Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap 15 percenként volt...

Tegnap 15 percenként volt jóslóm olyan 1percig tartottak, pár nappal előtte csak keményedések voltak szintén 15 és 10 percenként. Mikor lesz ebből rendszeres? Nektek mennyi idő után lett az?

Figyelt kérdés

Eddig folyamatosan fájt múlt hét hétvége óta lett rendszeresebb. Lehet legközelebb már az igaziak jönnek? Ma megyek dokihoz vizsgálatra és pénteken lesz az első nst-m.

37hkm


2010. aug. 4. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszertelenül kezdődött, 15-20 percenként volt 35 percenként. Hajnal 3 kor ébredtem erre, és egész nap elvoltam vele otthon, délután már kezdtem erősebbnek érezni őket, de nem váltak rendszeressé. Este 9 után jött egy jó erős fájás, majd 10 perc múlva a következő, ekkor indultunk a kórházba, és már bő 3 ujjnyira nyitva voltam, 1 kor megrepesztették a burkot, 2 óra 20 perckor megszületett a kisfiam:)

Lehet legközelebb már te is a szülőágyon kötsz ki:)

Könnyű szülést neked!!!

2010. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!