Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek alapján szeritetek van...

Ezek alapján szeritetek van baba vagy nincs?

Figyelt kérdés

Vasárnap vlot esedékes a mensim de nem jött meg.Hétfő óta minimális barnázásom van. Hőm 37-37.1 Tegnap és ma csináltam tesztet,mind a kettő pozitív!Ma voltam ultrahangon ezek az adatok:R. nagy Uterus, afv-ben nyh.vastagsága 7mm. Norm. nagys ovariumok. Grav.-ra utaló jel nem látható. Duglasban folyadék nem decetálható.

szerintetek ilyenkor mi van? Egy hét múlva kell visszamennem!


2010. aug. 4. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Hát ennek sok oka lehet.

Pozis tesztet okozhat pl. ciszta is, meg hormonbetegség is.

A nyálkahártyád túl vékony, legalább 12-14 mm az "ideális" a pete megtapadásához.

2010. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

terhességre utaló jelet nem látott. EDDIG! nem biztos hogy nem vagy terhes...

Bízzálbenne és hátha!!!!!!!!!!!


2 kisfiú anuyja

2010. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 eszo ***** válasza:

szia!

a hőd az biztató..

az uh értékeid a következők:

nagy Uterus= nagy méh..az szintén jó jel

nyh.vastagsága 7mm = háát, az lehetne több is..olyan 10-14 mm ideálisabb lenne, de még nincs veszve semmi!

petefészkek is normális méretűek..


Grav.-ra utaló jel nem látható = nem láthetó terhességre utaló jel..


de lehet, hogy még csak korán mentél azért..mertháát ugye van pozi teszted!

kicsit légy türelemmel!

1 hét múlva már okosabb leszel!

pozitív gondolkodás nagyon fontos!


Drukkolok neked!

majd írj, hogy mi lett!

2010. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A hőd bíztató.

Nem jött meg a mensid,bíztató.

Van pozi teszted,bíztató.

A méh nyálkahártya vastagsága egyáltalán nem bíztató!

Barnázol,nem bíztató!

Lehet a következő a helyzet:


ugyan megtapadt a sejtcsomó a méh falában,kicsit még fejlődött is,ezért van pozi teszted.Közben már kevés volt a sejtcsomónak a 7 mm vastag nyálkahártya és levált róla.Ezért barnázol.Nem elkeseríteni akarlak,de lehet korai vetélés is.

Vagy a jobbik eset:tényleg olyan picurka még,hogy nem látható rá utaló jel,és egy hét múlva már szép petezsákot fog a doki találni.


Én drukkolok!


32 hetes km.

2010. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat és hogy drukkoltok nekem!Nagyon jól esik.
2010. aug. 4. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
lehet, hogy túl korán mentél és talán a gép sem a legjobb, amivel nézték. simán lehet, hogy még nem látták, de pl egy hét múlva fogják
2010. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de ha hétfő óta nem jött meg,akkor nagyon kevés a nyálkahártyavastagságod az a 7mm,mert mesi előtt 14nappal,pé-kor már 20körül szokott lenni általánosságban,de teszem azt ha csak 7mm lett volna akkor a nyálkahártyád,akkor is ha beágyazódik a baba,naponta vastagszik tovább 1-2mm-tert.Én így tudom,de szóljatok ha nem jól írok.Tapasztalatból mondom,hogy ez sajnos nem jó érték.

Jó lenne tudni milyen tesztet csináltál,sajna elég sok van ami megbízhatatlan.

2010. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem volt tüszőrepedésed,mert korai terhességkor minimális folyadék szokott lenni a dougles üregben.
2010. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

10.07-es vagyok

A nyálkahártyát rosszul írtam,nem kell hogy 20legyen,de legalább egy 12mm már ilyenkor legalábbis

2010. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szurkolok,hogy sikerüljön:) Szerintem meg van az esély.. Habár a hőmérséklet dologhoz én nem értek.
2010. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!