Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kb. a magzatvíz mennyiség?

Mennyi kb. a magzatvíz mennyiség?

Figyelt kérdés
Mindig azon aggódom, hogy pl. a boltban fog elfolyni. Nagyon elázok?:)
2008. nov. 26. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 3 szor ment el kisebb adagokban de a farmerom fefogta a mennyiséget és a szülöszobán kapásbol látták miért csengetek:))
2008. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha egyszerre megy teljesen elázol még a földre is kerül
2008. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy kb 7-8 deci, de hogy ebből mennyi jön ki?! Egy decitől is elázik az ember :(

Ez az én parám is amúgy, hogy nehogy az utcán/boltban/kocsiban vezetés közben/stb kapjon el a szülhetnék... Jó lenne itthon elkezdeni... Mondjuk amikor a férjem is itthon van :)

(Megbeszéltem a babámmal, hogy így legyen) :) :)

Üdv, 38 heteske.

2008. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem rengeteg volt 2 törölköző vizes lett-gondolom nem semmi
2008. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz átlagos mennyisége 1 és másfél liter közötti. Van olyan, hogy először csak szivárog és apránként folyik el, de olyan is van, hogy egyszerre az egész. A legtöbb esetben azonban nem folyik el, hanem burkot repesztenek a kórházban. Egyébként azt mondják, hogy leginkább nyugalmi állapotban szokott elfolyni, tehát pl. éjjel arra kelsz fel, hogy eláztál... 37 hetes
2008. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!