Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi kell a babának ami a...

Mi kell a babának ami a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Mi az amiket mindenképp megvegyek mielőtt megszületik?

És mi minden kell majd nekünk egyébként?


2010. aug. 4. 12:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom sokan felteszik a kérdést, de én tudni szeretném, hogy mire hazajövünk a kórházból, mire lesz szükségünk.
2010. aug. 4. 12:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alapokon kívül én mindenképpen tanácsolom a mérleget! És persze egy pólyát! A mai világban mindenki azt gondolja, hogy az már elavult dolog, pedig hasznos! Abból is ne ezt a nagyon új fajtát, amit hajtogatni kell, hanem a hagyományosat! Nekünk is az volt és erre vehettem másikat mert semmire nem volt jó!
2010. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Kiságy,pelenkázó,textilpelenka,eldobható pelus,fürdőkád,1db cumi+cumisüveg,ruhák,pléd,+amit a doki felír a picinek.
2010. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy listám, amit ha írsz privit, szívesen elküldök! 4 gyerekes anyuka
2010. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még a mellszívót is ajánlom, én használtam elektromosat is azt kaptam kölcsön, meg vettünk kézit is.Ha megtehetitek inkább az elektromosat javaslom, ha nincs akkor nagyon jó kézi készülékeket lehet már kapni elég jó áron.Szoptatós párna.Ez pl már szülés elött is tök jól jöhet alváshoz, én imádok úgy aludni hogy a lábam közé veszem.A fiam születése után is sokszor aludtam úgy.

Mi hasznát vettük a pihenő széknek is.

2010. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretet és törődés!!!!:) Amit biztosan meg is kap majd tőletek.


Ezen kívül legyen kisruhája. A többit közben is be lehet szerezni.

2010. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:-) Köszönöm. Természetesen minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy a legtöbb szeretet megkapja a várva várt csöppség. Novemberig ezt is gyűjtjük még, és a pénzt is, hogy ne szenvedjen semmiben hiányt.
2010. aug. 4. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!