Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen ki mernétek menni...

36 hetesen ki mernétek menni a Szigetre egy koncertre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem! A sziget borzasztó, tömeg van, bármikor fellökhetnek, rád taposhatnak, hasba vághatnak...

Mellesleg a babádnak sem tesz jót a nagy zaj, sajnos hallottam már olyat, akinek emiatt lett baja a babájának...

2010. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Nem.

Szerintem ez egyértelmű...

2010. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, óriási a hangzavar, megrémiszheti a babát, fellökhetnek, bagóznak körülötted, stb. én nem mennék.
2010. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék, de amúgy melyik koncertre mennél?
2010. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, kizárt! annyi idióta részeg ember van ott, még csak az kéne, hogy valaki jól hasba vágjon vagy fellökjenek, ott nincs senki aki vigyázna rám és ha valami baj történne, senkit nem okolhatnék csak magamat, hiszen ez nem terhes nőnek való hely.
2010. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
kizárt. az az igénytelenség és mocsok. WC-re se tudnál normális helyre menni. + amit előttem már írtak: zajártalom, meglöknek...
2010. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elmenj!
2010. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem. ilyenkor már hallja a külső hangokat a baba. a koncertre biztos hatalmas rúgásokkal reagálna. a végén te is kénytelen lennél hazamenni
2010. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

30 hetesen voltam reptéren és a helikopter mikor beindult a gyerek is. 2 órán keresztül voltam ott, de föleg a helikopter közelében megbolondult szegény a hasamba.


Ha kiakarod próbálni akkor menj el elötte egy hangos mozi filmre. Olyan amiben tényleg sok a hangos jelenet.



èn nem mennék el.

2010. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
a Madness miatt fáj a szívem... Csak pár órára gondoltam kimenni, nem egész estére. Ismerem jól a Szigetet, évekig kijártam egész hétre. Nem is a hangzavartól tartok, inkább a tisztaság hiánya zavarna nagyon és persze nem hiányzik, hogy most lökjenek meg... Azért kösz a válaszokat.
2010. aug. 4. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!