Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt álmodtam, hogy kisfiam...

Azt álmodtam, hogy kisfiam születik! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Aki megálmodta a babája nemét, tényleg bejött? 11 hetes vagyok.
2010. aug. 4. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én 3x álmodtam azt, hogy kisfiam lesz, a 12. heti uh-n pedig azt mondták, hogy valószínű fiú. Hát nem tudom:)

viszont nővérem mindkét gyermekénél lányt érzett és lányt álmodott, de mindkettő kisfiú lett!

2010. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem igen, én végig fiút álmodtam és tényleg fiú :-D
2010. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki azt álmodja,amit a szíve mélyén szeretne,de ez nem feltétlenül tükrözi az igazságot.
2010. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én kislányt szeretnék nagyon, és a férjem is!!! :)
2010. aug. 4. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szoktak lenni olyan álmaim amik megvalósultak, na meg megérzéseim is. Viszont mindig azt álmodtam lányom/ lányaim vannak és eddig 2 kisfiú büszke anyukája vagyok. :)
2010. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél azt álmodtam, hogy fiam született (én lányt szerettem volna, a párom fiút), Bálintnak hívták és tiszta apja volt. Lány lett, aki tiszta apja, és nem Bálintnak hívják. Most is azt álmodtam a második terhességemnél, hogy fiú, de még nem tudjuk a nemét, nem mutatta eddig meg magát.
2010. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor az elsővel voltam terhes, egyszer fiút álmodtam, utána végig lányt, a dokim is UH-on először azt mondta fiú, aztán közölte, hogy bocsi, lány és utána már tényleg egyértelműen lányt mondott végig. A kisfiamat is megálmodtam, de vele kimondottan csak fiút, lány szóba sem jöhetett. :)
2010. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én egy kislányról álmodtam(örültem,mert egy fiunk már van),és amikor felébredtem még a nevét is megmondtam(Tamara)És megszületett a csodaszép 2. kisfiam is...hát,ennyit az álmokról.
2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Furák az álmok. Álmodtam pár éve, hogy ikreket várok, hogy nem ott lakom ahol akkor, és még sok már körülményt. Ezt akkor el is meséltem a páromnak. Aztán összeházasodtunk, van egy 20 hós lányunk. Mikor vele terhes voltam, nem álmodtam meg a nemét, de tudtam, lány lesz. Viszont kicsit csalódott voltam, mert eszembe jutott az álmom, és szerettem volna mindig ikreket. Aztán most 34 hetes vagyok ikrekkel, és néha előjön az álomból (amit már majdnem elfelejtettem)egy-egy "dezsavű" érzés, amikor történik valami. Szóval megálmodtam a házunkat, az ikreket, pár körülményt, de szinte nem is emlékszem már az álmomra, csak ahogy történnek a dolgok, jön elő hogy "én ezt már láttam, éreztem, átéltem", pedig nem. És tuti hogy álmodtam, mert elmeséltem másnak is.

Kicsit ijesztő, de nem az első ilyen alkalom.

2010. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 11+5 vagyok, és eddig csak lányt álmodtam. Bár fiőt szeretnénk a Párommal :P Majd kiderül nemsokára :D
2010. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!