Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok és...

31 hetes kismama vagyok és III. fokban érett a lepényem és meszes. Szerintetek korábban jön a baby? Vele minden rendben szépen fejlődik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Vigyázz magadra, ne terheld magad! Ne emelgess! Előbb és könnyebben kirepedhet a burok már. Én is így voltam, én a 37. hétig bírtam. Csupán csak leguggoltam és folyt is a víz...
2010. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a betöltött 30. hétben voltam kéytelen megszülni a babám. A doki azt mondta, hogy ha oxigénhiány lépne fel nagy baja lehet, de ha időben lépünk minden rendben lesz mert már mindene kifejlődött csak híznia kell. Igaza is lett. Egy hónapot töltöttünk a koraszülött osztályon és most van egy gyönyörű, tökéletes babám akiről, ha nem mondom (és már nem is mondom mert 6 hósan teljesen beérte a korosztályát), senki nem mondaná meg hogy koraszültt volt.


Hidd el ha veszélyben van akkor neki már jobb lesz kinn, minthogy ne jusson elegendő táplálához vagy netán oxigénhez. Megkapod a tüdőrélelőt, mert ugye csak a tüdőt működtető hormon még nincs meg (az a 34. hétben utolsóként fejlődik ki) és semmi baja nem lesz.


Remélem minden rendbeb lesz.

2010. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. aug. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!