Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh-ra Keszthelyen...

12 hetes uh-ra Keszthelyen nem kell beutaló, csak időpont, ugye?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, csak időpont. Mikor bemész, a doki megkérdezi hogy hány hetes vagy. Keszthelyen a 12 hetes uh még hüvelyi, bár a Szegődinél nem mindig, ettől függetlenül inkább válaszd a másik dokit. Ha adhatok egy tanácsot, menj szerdán.
2010. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegődi tényleg kerülendő, kicsit bunkó a stílusa!

beutaló nem kell, de gondolom van már papírod arról, hogy voltál nőgyógyásznál és megállapította a terhességet, azt vidd magaddal. és szólj, hogy legyenek kedvesek feléd fordítani a monitort, hogy lássál is valamit... nem is tudom, ez miért nem magától értetődő.

2010. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jövő héten megyek 12 hetes uh-ra, Khelyre! Te mikor leszel 12 hetes? Genetikát is csináltatsz, ugye? Ahogy az előzők írták csak uh-ra kell időpontot kérni, elég ha betelefonálsz! Boldog babavárást!
2010. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én kértem a 16 hetesen (arra hétfőn kell menni) a Szegődit, hogy had nézzem meg a kicsiket, nem fordította felém a monitort. Ezért írtam hogy ha tudsz, ill tudtok menjetek szerdán. Akkor még kérdezni is lehet, és válaszol is az Ervin. Kedden nem tudom ki van, régen mikor a lányomat vártam a Papp Mihály volt, de most az van kiírva hogy változó, gondolom esélyes akkor is a Szegődi, úgyhogy inkább szerda.
2010. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!