Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt? Olyan...

Kinek milyen volt? Olyan anyukák válaszát várom akiknek fiúk is és lányuk is van.

Figyelt kérdés

Első babám fiú lett,7 hetes pocakosan 16mm volt az ülőmagassága.Ma voltam uh-on a második babával,8 hetes vagyok,és szintén 16mm-es a babszem! Egy hét eltérés gondolom nemsokat számít,de kíváncsi lennék,hogy nektek milyen különbségek voltak fiú és lány között (méretekben)!Nagyon szeretnénk kislányt,ezért már a méreteket is figyelni fogom,h hátha.... esetleg.... A kimutathatóság még messze van...

Minden válasz érdekel,persze csak a normális.

Köszi


2010. aug. 4. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam(második babám) Minden adatban nagyobb volt mint a lányom. MIkor megszületett akkor is.
2010. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt ne felejtsd el, hogy a második, többedik gyerek általában nagyobb, nomeg egy darabig egyformán fejlődnek, ezért is tudja megmondani a doki, hogy mennyi idős a magzat.

Nekem a kislányom 3600g-al született, a fiam 3850-el, de mindketten ugyanúgy 52 cm-ek voltak, inkább később volt szembetűnő, hogy a kislányom annak idején kis budha volt, és hatalmas súlyú. A fiam is nagy súlyú volt, de ő mozgékonyabb, és már 5 hónaposan akkora volt, mint a lányom 7 hónaposan.

A terhesség maga: a lányommal egy hétig hánytam,de akkor mindent, utána meg csak néha-néha. A fiammal félidőig minden áldott este hánytam.

A mostani terhességem inkább a kislányoméra hasonlít, de majd jövőhéten megmondják :-)

2010. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is várom már,h megtudjuk,csak odébb van még....

Apa nagyon szeretne kislányt,azt mondja,h ő érzi,h lány lesz.Remélem bejön neki!

Köszi a válaszokat.

2010. aug. 4. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam mindig picit nagyobb volt a mérések alapján, mint a nőcim.

3850-el született, a lányom 3400g lett.(2 év van köztük: a fiú dec.19., a lány dec 18.)Most 7 éves a fiam, igazi ”fókabébi”, a lányom 5, neki kilátszanak a bordái.

Nemsokára újabb fiú érkezik, őt ma 3300 körülire saccolták és van még elméletileg 13 napunk, ki tudja, mekkora lesz?!

38km

2010. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azt mondták, hogy kisfiú. Fura módon a combcsontja, karcsontja, igencsak egyforma, mint annak idején a kislányomnál, meg a kisfiamnál, de súlyra a mostani babát becsülték a legtöbbre.
2010. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok.És mennyi idős vagy? Nekem még odébb van,h megtudjuk milyen nemű! :)

10 heteske

2010. aug. 16. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Csütörtökön töltöm a 21. hetet, elvileg január 6-ra vagyok kiírva. Jó babavárást, majd írd meg, hogy milyen nemű lett, ha megtudod :-)
2010. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Én holnap megyek dokihoz,elvileg a 12.heti vizsgálatra.

Majd megírom,ha megtudtam,h milyen nemű,de észrevettem,h a családban sokan szeretnék,ha kislány lenne!Jó lenne,a fiú mellé,úgy lenne az igazi! :)

Sok boldogságot,és kellemes babavárást neked!

Szép napot.

2010. aug. 25. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!