Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 év járás után teherbe esni?...

1 év járás után teherbe esni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lányomról lenne szó. 1-1,5 évvel ezelőtt összejött egy férfival. Kicsit több mint fél éve együtt is élnek. A lányom teherbe esett, nagy most az öröm. Én örülök a boldogságuknak, a férfit is kedvelem. Viszont van bennem egy kis anyai aggódás hogy nem korai e még ez. Nem éreztetem ezt vele/velük. Tudom hogy nem szólhatok bele és nem is fogok hiszen felnőttek már.

Ti hogy éreznétek? Szerintetek van okom aggódni?


A lányom 24 éves

A férfi 27 éves


Köszönöm a segítő válaszokat!



2020. aug. 19. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ok aggodalomra.
2020. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
7 honap utan lettem állapotos, azota van egy nagy fiunk es szerelmesek, boldogok vagyunk, őt pedig imadjuk :) vannak akik 10 ev után mennek szet a gyerek 1 eves kora előtt..
2020. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Én megértelek, egy év alatt még a rózsaszín köd sem száll fel, de már megtörtént a dolog, nem tudsz mit csinálni, csak elfogadni.
2020. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

A férjemmel 14 hónapja ismertükmegymást, amikor úgy dontöttunk, hogy jöhet a baba, 25-27 évesek voltunk. Együtt vagyunk, van két iskolás gyerekünk minden okés.

De értelek egyébként.

2020. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Megértem az aggodalmad, viszont ebbe nincs beleszólásod. Amit tehetsz, hogy örülsz nekik, és HA esetleg szétmennek, akkor nem mondasz semmi olyat, hogy te tudtad előre, hanem segítesz neki ha kell.
2020. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
De miért kell ezeknek már rögtön gyereket csinálni? Már a kapcsolatot úgy kezdik, hogy jön a gyerek. Nem azt mondom, hogy évtizedeket kell várni a gyerekvállalással, de akkor se másfél évet.
2020. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Mi a férjemmel éreztük,hogy megtaláltuk akit kerestünk, 4 hónap után összeházasodtunk majd pár hónap múlva eldöntöttük,hogy jöhet a baba. Kaptunk hideget meleg mikor összeházasodtunk,hogy nagyon korai,minek, biztos terhes vagyok stb... De ennek már 10éve. Ha most újrakezdhetnénk most is így csinálnám :)
2020. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Hat erre most mit lehet mondani? Van olyan barátom, a 3. hónapban teherbe ejtette az új barátnőjét. Összeházasodtak és azóta a 3.gyerek is megszületett.

Van olyan ismerős akik x év házasság után vállaltak gyereket aztan mégsem élték túl a gyerekkel járó stresszt.

Szerintem semmivel nincs kevesebb esélyük a boldogságra nekik, mint nekünk a férjemmel, akik 6 év után vállaltunk gyereket 4 év házasság után. Egyszerűen nincs tuti recept. Ha lenne, nem lennének széthullott családok.

2020. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal összeköltöztünk a férjemmel. Kb 1 hete voltunk együtt. Nagyjából 1 évre rá eldöntöttük, hogy jöhet a baba. Aki sajnos eü dolgok miatt 2 évet váratott magára, de közben lett egy közös házunk, és összeházasodtunk. Van akinek bejön van akinek nem. Idővel kiderül 😊
2020. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi felelőtlen embert..
2020. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!