Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes kismamák hogy vagytok,...

Gyak.kérd. kérdése:

31hetes kismamák hogy vagytok,hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én még nem vagyok 31hetes csak 26. Még hálistennek nagyon jól! Meleget kicsit nehezen de nem vészes! 🙂

Várom már nagyon a kisfiam!

Te kedves kérdező hogy vagy?

2020. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 35 hetes vagyok. Már várom a végét. Meleg van es vizesedek. Ha meg hiddgfront van akkor az a baj. Semmi nem jó már ilyenkor. 😊

Többet keményedek és a derekam is sűrűbben fáj. Nemsok van már. 😊

2020. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31 hetesen még egészen fitt voltam, még utána mentünk nyaralni, tudtam aludni, szóval nem volt vészes, bár már kezdtem vizesedni. Most 38 hetesen már szörnyű, várom a szülést, de a kisasszony úgy tűnik igen jól érzi magát bent.
2020. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, és semmi bajom. Szerencsés vagyok! Minden nap torna és séta, nagyon aktív vagyok, a baba is, de nem túlzottan, pl hagy aludni. Én élvezem nagyon. Ezt kívánom mindenkinek.
2020. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, tegnap délután és ma hajnalban is volták jóslóim... harmadik babám, de extrán megszenvedek vele. Nekem most épp a gyomrom is vacakol. Múlt héten a derekam akart leszakadni. Kiscsaj mocorog, azzal nincs hiba, de én lassan mindenre alkalmatlanná válok. Fáradt vagyok már nagyon. Győzködöm, hogy maradjon bent még, amíg lehet, de közben alig várom, hogy visszakapjam a testemet. Ja és remélem nem jön hidegfront, mert olyankor úgy befeszülök, mint a duda, magnézium alig segít... Várom a végét és reménykedem, hogy minden rendben lesz.
2020. aug. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!