Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31.dpon már láthat valamit az...

31.dpon már láthat valamit az orvos, akkor leszek 6+0napon?

Figyelt kérdés
11.dpon lett elöször halvány pozitiv a tesztem.Vagy felesleges?akkor viszont másik orvost kell keresnen,mert az utáni 2hétben nincs rendelése.

2020. szept. 1. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Láthat petezsákot szikhólyaggal, ha nagy szerencséd van talán szívhangot is de ahhoz picit korai. Feleslegesnek nem felesleges, legalább kiderül hogy méhen belül van, szabályos a petezsák stb. Én még korábban voltam és nem bántam meg bár itt sokan nem mennek csak a 7-8. héten. Ha nincs még szívhang visszarendelnek 1-2 hét múlva és ennyi.
2020. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem itt mindenki csak javasolja hogy elég a 8-9. héten menni, aztán mindenki írja hogy már 5-6 hetesen volt. :)

Szivhangot nem biztos hogy lát, és úgy is meg vissza fog hívni egy uhra a 12. hét előtt...:)

2020. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkor nekem már volt szívcsőpulzálás, és nem is hívtak vissza, csak a 12. heti UH-ra. Mondjuk magánban volt, jó minőségű UH géppel. Én amúgy tényleg nem mentem volna korábban, csak pont karácsony előtti héten volt, és legközelebb január második hetén tudtam volna menni, és addig nem akartam húzni.
2020. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem és már volt szívhang. Ha tuti pontos a számításod, már valószínűleg nálad is lesz, de ha pár nappal fiatalabb a terhesség, akkor valószínűleg még csak petezsák lesz. Én amiatt mentem korán,hogy lássuk,jó helyen van-e.
2020. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6+0 utolso mensi szerint,de korán volt ovulációm.Volt szivhang és 5mm crl a mérete.❤️
2020. szept. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!