Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szívhangfigyelővel (Angels...

Aki szívhangfigyelővel (Angelsound) megtalálta már nagyon korán a babáját mindig nagyjából ugyanott volt a szívhang?

Figyelt kérdés
az előző terhességemnél kevés volt a magzatvíz és nagyon aggódok, hogy ez nehogy megismétlődjön. 11 hetes leszek pénteken és már lassan 2 hete hallom Angelsounddal a szívhangot. Először legalább 15-20 percet kerestem, de pár napja szinte rögtön megtalálom. Normális, hogy mindig ugyanott van? Max 1-1cm-rel van vagy jobbra, vagy balra a köldököm vonalától.

2020. szept. 2. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hányhetes vagy?
2020. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert ha nagyon korán csinálod nem lehet a köldöködnél
2020. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11 hetesen szerintem még nem lehet a köldöködnél, még sokkal lentebb van.
2020. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
11 leszek. Nem a köldökömnél van, félreérthetően írta. Egészen lent van a bugyi vonalában, csak a köldökömhöz képest középen ,illetve 1-1 cm-rel jobbra, vagy balra találom meg
2020. szept. 2. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen korán én nem éreztem, csak a köldök verőeret. Szerintem te is azt találtad meg, azért hallod mindig ugyanott. 15 hetes körül találtam meg először bal oldalt lent, és általában mindig ugyanott.
2020. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Úgy már lehet végül is, de szerintem korai, nem biztos, hogy az tényleg a baba. Én is 16 hetesen találtam meg, előtte csak eret találtam. Nekem nem ugyanott volt mindig.
2020. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert azt is hallom, de sokkal lassabb, mint a baba. A babáé ahogy hallom 3x annyit ver mint az én szívem, de nem számoltam meg :)
2020. szept. 2. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
11hetesen nekem is hallhato volt, védőnő szerint a vékonyságom miatt
2020. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyan 11 hetesen találtam meg a baba szívhangját. Nem lehet összetéveszteni, sokkal gyorsabb mint a te pulzusod. Nekem egy időben mindig ugyanott volt egészen lent a szeméremdombnál kissé balra. Aztan persze előfordult olyan is hogy nem találtam meg. Még rengeteg helye van könnyen eltud bújni. Ahogy telik az idő úgy vándorol majd máshova.
2020. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 13 hetesen már megtaláltam. A baba szívverése olyan mintha egy ló galoppolna. A többi dobogás az más, nem a baba.
2020. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!