Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme kolegént szedni a bőröd miatt?

Figyelt kérdés
Igazából sok jót mondanak róla. Viszont van egy-két cikk, hogy semmit sem ér belsőleg.
2020. szept. 10. 13:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*kollagén
2020. szept. 10. 13:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, de csak jó minőségűt.
2020. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, de azt írják swmmi értelme...
2020. szept. 10. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne szedj.


Most erre mit írjak?

Van aki ezt írja, van aki azt.

2020. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Kb. azt írják, semmi értelme. Viszont aki szedi meg kb. csak jótékony hatásról számolt be terhesség alatt.

2020. szept. 10. 13:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ugyan meg terhes nem voltam, tehat errol nem tudok nyilatkozni, hogy a terhesseg alatt valojaban segit-e vagy sem. Azonban hiztam-fogytam mar eletemben joparszor. Amiota kollagent szedek, a hajam nem hullik, tobb az energiam, a borom feszesebb, nincsenek pattanasaim, es halvanyitott a striaimon is, amik a hizasok miatt alakultak ki.Biztos, hogy a kollagen ( es c-vitamin) miatt volt ez, mert eddig barmilyen vitamint szedtem, nem tapsztaltam semmi valtozast. Probald ki, vesziteni semmit nem veszithetsz vele, maximum nem hat.
2020. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


Egyébként csak szarrá szidták, azért érdekel. Károsnak nem káros. Egyébként sokan mondták, hogy emiatt nem lettek striái.

2020. szept. 10. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes terhes vagyok most. Lassan 2 hónapja szedek kollagént és kenem magam felváltva testvajjal és bio oillal. Egy szem stria és csík sincs rajtam sehol. Természetesen azt nem tudom megmondani, hogy ezek nélkül lenne-e vagy sem.
2020. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem az első terhességnél, nem jött ki egy stíra sem. Viszont szülés után igen. Lehet, ha szedtem volna, akkor sem jött volna elő. De ezt nem lehet megmondani. Van olyan, akinek kollagén nélkül sem jön elő, van olyan, akinek az mellett is. Szóval vagy-vagy, szerintem a genetikától is függ, ki hajlamos rá és ki nem. Ártani biztos nem árt, max nem válik be.
2020. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En szedem a nutriversumosat. A 30 hetesen caikmentes vagyok, meglatjuk...
2020. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!